Pirmoji „Betsafe Radistai Village 2018“ diena nugriaudėjo su trenksmu: minia šėlo iki ryto

Didžiausio šalyje elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘18“ pirmoji diena sudrebino Obuolių salą. Saulėtu oru besimėgaujančios minios žiūrovų džiaugėsi pačių ryškiausių muzikos žvaigždžių pasirodymais. Jiems grojo elektroninės muzikos autoritetai Sander van Doorn, Cédric Gervais, D.O.D, „Firebeatz“, „The Antidote“, „Third Party“, Stisema ir daugelis kitų. Festivalyje vyko daugybė staigmenų ir aibė įvairių pramogų, sporto rungčių ir nutrūktgalviškų užsiėmimų.

38

Šeštadienį, antrąją festivalio dieną, trijose festivalio scenose pasirodys nemažiau įspūdinga muzikos žvaigždžių rinktinė. Išskirtinius pasirodymus specialiai lietuvių publikai pagrindinėje scenoje ruošia: britų progresyvaus house duetas „Third Party“; mūsų šalį užsienyje garsinantis lietuvis Embody; lietuviško kraujo turinti viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių iš Šveicarijos DJ‘us ir prodiuseris Gil Glaze; populiarusis Olandų muzikos prodiuserių duetas Mr. Belt & Wezol; vienas geriausių Estijos DJ‘ų Keven K; DJ‘ų komanda G-Spot DJ‘s; Morkus a.k.a. „Curly Music“ ir „Humoro klubas“.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji „Betsafe Radistai Village 2018“ diena nugriaudėjo su trenksmu: minia šėlo iki ryto

Antrojoje pagal dydį „Electronic“ scenoje tikrą šėlsmą užkurs: britų kilmės DJ‘us ir prodiuseris Joseph Thomas Price, labiau žinomas Third Son pseudonimu, kuriems talkins iš Maskvos kilusi elektroninės muzikos entuziastė Anna Hanna, DJ‘ų duetas Kastis Torrau & Donatello, „Few Nolder“, Morkus su Gile ir „Silent Disco“.

Trečiojoje „Jovani @Club Beach“ scenoje karaliaus Verbus ir AivarasK, Dwin & Echo, Gaullin, Lucky Luke, Victor Jay, Jovani, „Flaxen Beats“, Phauler X Ofelija, Tatumba, Endrio, DJ Amanddy, Kernius ir „On1Beat“.

Liepos 20-21 d. Obuolių saloje vyksiančiame festivalyje „Betsafe Radistai Village‘18“ gros garsiausi DJ‘ai iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, specialūs efektai. Žiūrovai dvi dienas ir dvi naktis mėgausis ne tik muzika, bet ir begale pramogų ir linksmybių.

https://www.facebook.com/radistai.zipfm/videos/10156782514919497/


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų