Pirmasis romas „X Faktoriuje“: tikiu, kad tapsiu garsiu žmogumi Lietuvoje

Rustamas Aleksandrovičius augo Ukmergėje, tačiau pastaruosius metus leidžia Vilniuje. Devyniolikmetis dainuoja nuo mažens, tačiau darydavo pauzes tarp muzikinių konkursų, tad „X Faktoriaus“ teisėjų atrankose neslepia jaudulio.

„Jaudinuosi prieš kiekvieną koncertą, tačiau jaudulys užlipus ant scenos dingsta. Žinoma, visada bijai, kad blogai sudainuosi, pamirši tekstą, bet koks dainininkas be jaudulio“, - juokiasi vaikinas, atvirai pripažinęs, kad tiki savo šlove, sėkme ir pasiekimais.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje prasidėjo „X Faktoriaus“ dalyvių atrankos

„Tikiu, kad tapsiu garsiu žmogumi Lietuvoje“, - užtikrintai kalba jaunuolis. Jis pritaria, kad „X Faktoriuje“ yra pirmasis savo sėkmę bandantis romas, tačiau tikisi, kad sulauks žmonių palaikymo. Rustamas išduoda, kad labai mėgsta romansus, tačiau, patekus į projektą, stengsis atlikti ir kitų stilių dainas.

„Noriu, kad žmonėms būtų įdomu. Atrankoje dainuosiu nacionalinę romų dainą „Vyšnia“. Ji bus rusų kalba, tačiau atliekama daug metų“, - sako Rustamas, kuris tikina, kad pakeis jaunimo ir senesnės kartos požiūrį į romų dainas ir pačius žmones. Jis nori pabrėžti, kad niekada neaugo tabore ir neturi jokių sąsajų.

REKLAMA

„Tikiuosi, kad pakeisime žmonių požiūrį į romus. Visų pakeisti nepavyks, tačiau aš ir mano giminė pasirinkome kitokį kelią: dainuojame, dirbame, esame kaip ir visi kiti žmonės. Dažnas galvoja, kad visi romai yra narkotikų prekeiviai, tačiau aš pakeisiu tokį įvaizdį. Parodysiu, kad esame muzika ir šokiais unikali tauta“, - sako vaikinas.

Rustamas labai sklandžiai kalba lietuvių kalba, tad atrankoje planavo atlikti Donny Montell dainą, tačiau nespėjo tinkamai pasiruošti. Jis atskleidžia, kad neturėjo vokalo mokytojo, tad atrankai pasiruošė pats.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų