Pirmą kartą fotosesijoje kartu įsiamžino Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė

Dainininkės Liveta Kazlauskienė ir jos dukra Ingrida Kazlauskaitė šią vasarą drabužių spintas papildė ne tik mėgiamais juodais rūbais, bet ir pastelinių ar ryškių spalvų suknelėmis, kombinzonais, palaidinėmis, glaustinukėmis.

„Mama pagaliau ėmė eksperimentuoti ir tai mane džiugina! Jos aprangos stilius visada buvo labai elegantiškas bei moteriškas. Tačiau neseniai jame atsirado ir nerūpestingo valiūkiškumo“, - pasakojo I. Kazlauskaitė, kartu su mama Liveta pozavusi fotosesijoje, skirtoje pristatyti dizainerės Natalijos Šakelienės naujausius darbus iš kolekcijos „Holiday Winds“.

Mama ir dukra kartu modeliais tapo pirmą kartą. Fotosesijos, užtrukusios beveik tris valandas, metu joms teko išsimatuoti ne vieną drabužį. 

„Bendrų nuotraukų su Ingrida turime mažai, todėl labai lauksime fotosesijos rezultatų. Kol kas galime pasimėgauti tik vaizdais, užfiksuotais mūsų telefonuose“, - su šypsena sakė L. Kazlauskienė.

„Nebenorime būti juodomis varnomis!“, - sutartinai tvirtino pašnekovės.

„Mamos spintoje dažniausiai ieškau koncertams skirtų drabužių. Ji, būdama jaunesnė, nešiojo to paties dydžio rūbus kaip dabar aš, - sakė I. Kazlauskaitė, - Mano mamos skonis geras. Kai kurioms draugėms mamas reikia gudrumu ir į grožio salonus, ir į parduotuves nuvylioti, o manoji tai daro be jokių raginimų!“.

REKLAMA

Dainininkė neabejojo, kad jei moters figūra nekinta, ji tikrai gali dėvėti ir dukrai patinkančias sukneles.

Pašnekovė džiaugėsi iki šiol galinti mėgautis įvairiu maistu ir tik kartis susirūpinti papildomai priaugtais keliais kilogramais. Kad pasikeitė apimtys, I. Kazlauskaitė nusprendžia mėgindama užsidėti šortukus, kurie įprastai jai tinka, jei kūno svoris tesiekia 47 – 48 kilogramus.

„Jei sagutė užsisega sunkiai, žinau, jog mamos gamintų patiekalų turiu suvalgyti mažiau... O šiaip tikrai nebadauju ir miegoti alkana nenueinu“, - sakė atlikėja.


Rašyti komentarą...
i
inga
2015-07-09 18:05:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patarimas "dizainerei", kuri kepa tas sukneles.Brangioji, sugalvok kazka nauja, nes puse Lietuvos moteru jau vaiksto tokiomis paciomis suknelemis.Tikra katastrofa.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų