Pink įsiutino dvigubi standartai sportininkėms: apmokės tinklininkėms skirtą baudą

Dainininkė Pink pareiškė, jog apmokės Norvegijos paplūdimio tinklinio komandai skirtą baudą už aprangos kodo nesilaikymą. 

Praėjusią savaitę Europos rankinio federacija komandai skyrė 1500 eurų baudą už tai, kad merginų komandos sportininkės nusprendė rungtyniauti mūvėdamos šortus, kaip tos pačios rungties vyrų komanda. 

Sekmadienį Pink savo socialiniuose tinkluose pareiškė apmokėsianti šią baudą už sportininkes: „Labai didžiuojuosi Norvegijos moterų paplūdimio tinklinio komanda už protestą prieš seksistines taisykles. 

Europos rankinio federacijai turėtų būti skirta bauda už seksizmą. Šaunuolės, merginos. Būsiu laiminga, galėdama sumokėti baudą už jus“, - rašė Pink. 

Pagal Tarptautinės rankinio federacijos nustatytą aprangos kodą, moterys žaidėjos privalo mūvėti aptemptus šortukus su daugiausiai dešimties centimetrų pločio kraštu, o vidinė šlaunies pusė turi būti atidengta.  

Tos pačios rungties atstovai vyrai turi mūvėti šortus 10 centimetrų aukščiau kelio. Pasak Tarptautinės rankinio federacijos, pastarieji turi būti „ne per daug apsmukę“. 


Rašyti komentarą...
P
Pink
2021-07-27 12:01:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai rankinis ar tinklinis? Gal prieš rašydami, apsispręskite...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų