„Pikaso“ narys kaltinamas D. Montvydo kopijavimu: atlikėjas pateikė atsakymą

Penktadienį pristatęs savo pirmos solinės dainos vaizdo klipą, grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis iškart buvo apkaltintas kopijavimu – neva dainos „Ką renkies“ vaizdo klipe matomi Donny Montell judesiai. Pats alikėjas su šypsena priima tokius komentarus ir teigia, jog tai yra netiesa. O taip manantiems siunčia vaizdi įrašą su nauju šokiu.

22

„Jeigu mūsų mažoje šalyje vienas atlikėjas kuria stilingą muziką, stilingai rengiasi ir juda, negi kitas to daryti negali? Kodėl mes žiūrime tik į savo kiemą, o ne į tai, kas vyksta pasaulyje? Ar jei D.Montvydas savo dainų vaizo klipuose šoka, ar to daryti aš negaliu? Turiu stovėti kaip medis?,- nesupratęs priekaištų dėl kopijavimo klausimų žeria R.Laureckis.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis pradeda solo karjerą

Nors dažnam, debiutinį savo darbą pristačiusiam atlikėjui tokie lyginimai sukeltų pyktį, Rokas į kilusias diskusijas reaguoja ramiai ir pozityviai.

„Man malonu, kad esu lyginamas su Donatu. Tuo pačiu, to nenoriu. Donatas yra vienas profesionaliausių ir geriausių pop atlikėjų šalyje. Beje, jis juda taip pat gerai, kaip dainuoja. Donny eina savo, daug metų mintu keliu, o mano kelias čia tik prasideda. Ir aš savuoju keliausiu tikrai nesidairydamas taip arti. Kalbos, kad aš pavogiau jo judesius – visiškas absurdas. Manau pats Donatas šimtu procentų su tuo sutiktų“, - juokiasi Rokas.

Vis dėlto R.Laureckis neatmeta ir neneigia, kad tam tikrų stiliaus, judesio ar muzikos panašumų gali būti. Ir tam turi labai aiškų ir paprastą atsakymą.

„Net neabejoju, kad tiek Donatas, tiek aš įkvėpimo semiamės iš geriausių pasaulyje atlikėjų. Tai visa eilė asmenybių, kurių muzikos klausau nuo vaikystės, jų vaizdo klipus ir koncertus stebiu iki paryčių. Tai tie žmonės, paskui kuriuos seka milijonai. Gali būti, kad mūsų siekiamybės sutampa. Bet net geriausi pripažįsta, kad mokėsi iš dar geresnių.“, - apie įtaką padariusius atlikėjus pasakoja Rokas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų