Pharello Williamso žmona tapo „memu“: dėl aprangos prilygino „teletabiui“

Pirmadienio vakarą įvyko vienas svarbiausių ir ryškiausių pramogų pasaulio renginių – „Met Gala“ pokylis. Į įspūdingą renginį, kurio tikslas yra surinkti lėšas Metropoliteno universiteto dailės institutui, atvyko pačios ryškiausios garsenybės.

18

Tarp jų – ir populiarusis dainininkas Pharellas Williamsas, kurį atlydėjo žmona, modelis Helen Lasichanh. Visgi ekstravagantiškame renginyje, kuriame daugelis garsenybių stengiasi atrodyti ne gražiau, o įdomiau, ji susilaukė daug pašaipų.

Pasirinkusi įdomių formų raudoną apdarą, ji socialiniame tinkle buvo prilyginta su „teletabiu“, guminiu meškiuku ir net omaru.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pharello Williamso žmona tapo „memu“: dėl aprangos prilygino „teletabiui“

„Met Gala“ kilimu žengė ryškiausios žvaigždės

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Metropoliteno menų muziejaus Kostiumų instituto renginys pritraukė šimtus ryškiausių pramogų pasaulio žvaigždžių. Įspūdingos ceremonijos nepraleido Kim Kardashian, Kendall Jenner, Bella Hadid, Selena Gomez, Jennifer Lopez, Madonna, Nicki Minaj, Blake Lively, Ashley Graham, Kylie Jenner ir daugelis kitų.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Met Gala“ kilimu žengė ryškiausios žvaigždės

Iškilmingo vakaro vedėjais tapo Katy Perry, Pharrellas Williamsas, Gisele Bundchen su vyru Tomu Brady ir mados žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour.

„Met Gala“ pokylio metu, kaip ir įprasta, buvo renkamos lėšos renginio organizatoriui, Kostiumų institutui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų