Paviešinti I. Jurgelevičiūtės vagystes įrodantys kadrai

 TV3 televizijos infošou „Be komentarų“ – pirmoji laida, kurioje jau rytoj, antradienį, 20.30 val. bus paviešinti iki šiol niekur nerodyti kadrai, kaip skandalingai pagarsėjusi dainininkė Irma Jurgelevičiūtė vagia pinigus iš šokių projekto dalyvių.

Infošou specialieji korespondentai tapo pirmaisiais žurnalistais, kuriems teismo buvo leista susipažinti su šokių projekto užkulisiuose pareigūnų slapta filmuota medžiaga, kurioje įamžintos milžiniško atgarsio žiniasklaidoje ir visuomenėje sulaukusios žinomos dainininkės vagystės.

„Vaizdo įraše aiškiai matosi, kaip I. Jurgelevičiūtė knisasi po šokių projekto dalyvių rankines ir krepšius, ieškodama vertingų daiktų. Ji darbavosi labai greitai, o pavogtus pinigus slėpė už liemenėlės. Slapta filmuoti kadrai atskleis, ką dainininkė darydavo išgirsdavusi, kad kas nors ateina į persirengimo kambarį“, – stulbinančias įrašo detales TV3 žiūrovams komentuos specialieji infošou „Be komentarų“ korespondentai.

Ar I. Jurgelevičiūtė ir toliau neigs vogusi iš šokių projekto dalyvių? Pribloškiantys kadrai teismo leidimu pirmą kartą bus parodyti jau rytoj 20.30 val. laidoje „Be komentarų“ per TV3.


Rašyti komentarą...
f
ffg
2013-01-28 21:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irmos gera sikna:D
Atsakyti
0

v
viktoras
2013-01-29 02:53:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko gero ten nera,kol apsirengusi taip atrodo,nuimk tas drapanas,issigasi,sudribusi kale,celiulitas,kreivos kojos,neskusta kioke ir vyriski didieji kojupirstai......viska tai maciau pats......
Atsakyti
0

c
chiakas
2013-01-29 02:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
nurenk jair pamatysi artikrai gera-sudribusi kale,celiulitas,neskusta kioke ir klisos kojos,plius dideli vyriski koju didieji pirstai....o subine tai ,kaip pas sena atrabotke....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų