• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsi dainininkė Ala Pugačiova skubiai grįžo į Rusiją. Žinoma, kad jos vyro Maksimo Galkino, kurį šalis agresorė pripažino „užsienio agentu“, su ja nebuvo.

Garsi dainininkė Ala Pugačiova skubiai grįžo į Rusiją. Žinoma, kad jos vyro Maksimo Galkino, kurį šalis agresorė pripažino „užsienio agentu“, su ja nebuvo.

REKLAMA

Ala Pugačiova pasirodė mados dizainerio Valentino Judaškino laidotuvėse. Ji bandė slėptis nuo žurnalistų ir gerbėjų, skelbė unian.ua.

Internete pasirodė pirmieji vaizdo įrašai apie A.Pugačiovą, kuri atskrido į Maskvą per V. Judaškino laidotuves. Dainininkė vilkėjo juodą aprangą, veidą slėpė po didele kepure.

Moteris į Troekurivo kapines atvyko kartu su savo padėjėja ir apsauga. Į salę, kurioje vyko atsisveikinimo ceremonijos, dainininkė buvo įleista pro atskirą įėjimą. Ji stengėsi kuo greičiau patekti į kambarį ir nenorėjo per daug atkreipti į save dėmesio.

Primename, kad žinią, kad Ala Pugačiova grįžo į Rusiją, pakomentavo žinoma dainininkė Laima Vaikulė. Ji kalbėjo su ja telefonu ir žino, kodėl primadona skubiai išskrido į Maskvą.

REKLAMA
REKLAMA

L. Vaikulės teigimu, A. Pugačiova nuvyko į savo draugo – mados dizainerio Valentino Judaškino laidotuves, skelbė unian.ua.

REKLAMA

Žiniasklaida teigia, kad tai jau patvirtino A. Pugačiovos padėjėja Jelena Čuprakova, skelbė unian.ua.

A. Pugačiova pasakojo L. Vaikulei, kad prieš pat mirtį V. Judaškinas atvyko pas ją. 

Primename, kad 59-erių V. Judaškinas ne vienerius metus sirgo onkologine liga.

Valentinas gimė 1963 metais Maskvos apskrityje. Aistra drabužių modeliavimui pasireiškė dar vaikystėje.

Sovietų laikais tai nebuvo itin populiaru tarp berniukų, todėl jaunuolis rizikavo tapti atstumtuoju. Tačiau tai jo negąsdino ir jis nesiliovė domėtis mada bei drabužių dizainu.

REKLAMA
REKLAMA

Baigęs vidurinę mokyklą jis įstojo į Maskvos pramonės koledžą ir pasirinko drabužių dizaino bei makiažo kryptį.

Naujiena dėl jo tolesnio mokymosi nenudžiugino tėvų, kurie manė, kad modeliuotojo profesija – „ne vyrui“, tačiau jie nusprendė nedaryti sūnui spaudimo.

V. Judaškinas savo pirmąją drabužių kolekciją sukūrė dar „Perestroikos“ laikais. 1987 metais Maskvoje vykusiame mados pristatyme buvo pristatyta iš 150 modelių susidedanti kolekcija, kuri išgarsino dizainerio vardą visoje šalyje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dizaineris tapo garsus ne tik Rusijoje: atgarsių sulaukė ir iš Prancūzijos, todėl kiek vėliau buvo pakviestas svečiuotis į Paryžių.

Ši kelionė pakeitė jo požiūrį į madą. Dizaineris buvo nustebintas, kiek spalvų ir audinių galima panaudoti šiame darbe.

Prancūzijoje V. Judaškinas atrado visai kitą mados pasaulį, ir, grįždamas namo, jis užsibrėžė tai įgyvendinti savo šalyje.

1991 metai dizainerio gyvenime buvo išskirtiniai. Pirmą kartą jo kolekciją galėjo pamatyti ir įvertinti Paryžius.

REKLAMA

Kolekcija „Faberge“ pristatyta Aukštosios mados savaitėje Paryžiuje, paliko didelį įspūdį išlepusiai prancūzų publikai ir tokiems įžymiems dizaineriams, kaip Pierre Cardin bei Paco Rabane.

Po to, kai „Faberge“ kolekcijos suknelės apkeliavo pusę pasaulio, dvi iš jų įsigijo kostiumo muziejus Luvre, dar keletą modelių – Kalifornijos mados muziejus ir Niujorko Metropolijos muziejus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų