• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankė grupės „El Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius. Laidoje dviejų dukrų tėvas papasakojo apie savo kelią į muziką ir paatviravo apie savo būdo savybes. 

Laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankė grupės „El Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius. Laidoje dviejų dukrų tėvas papasakojo apie savo kelią į muziką ir paatviravo apie savo būdo savybes. 

REKLAMA

Dvynių ženkle gimęs atlikėjas – greitas ir nuolat veiksme gyvenantis žmogus. Muzika, anot vyro, jo gyvenime atsirado dar vaikystėje.

„Eiti balso keliu užsimaniau dar vaikystėje. Dar kai buvau mažas, turėjau didžiulį susidomėjimą muzika, mano klausa buvo ypač gerai išreikšta. Pradėjau lankyti muzikos mokyklą, smuiko pamokas ir mane muzika labai įtraukė. Išgirdęs muziką viduje pajausdavau geresnę energiją.

REKLAMA
REKLAMA

Atsirado didelis pasitenkinimas gyvenimu, manau, kad jis prasidėjo nuo muzikos. Tada norėjau save išreikšti.

REKLAMA

Ypač turėjau didelį norą ir gebėjimus save išreikšti. Tas atvedė mane į muziką, ten save ir atradau“, – apie savo kelią į muziką kalba P. Bagdanavičius.

Save vadina pedantu

Laidos vedėjui pastebėjus, kad žinomas vyras daug dėmesio skiria detalėms, Paulius patvirtino, kad tvarka jam labai svarbi. 

„Man labai svarbios detalės, kreipiu į jas daug dėmesio. Net toje pačioje buityje esu didelis pedantas. Net kai nuvažiuoju nusipirkti naują automobilį. Net jei nuvažiuoju įsigyti padėvėtą ir suprantu, kad su juo reikės tvarkytis, man visada tai būna galvos skausmas.

REKLAMA
REKLAMA

Aš geriau daugiau sumokėsiu ir nusipirksiu naują, kad tik nereikėtų jos iš esmės keisti, kad nereikėtų su ja kankintis“, – dalijasi vyras. 

Po Saturno ženklu gimęs vyras neslepia, kad namuose pats mėgsta padiktuoti tvarką – ji namuose jam būtina.

„Jei kažkas kitas pradėtų diktuoti tvarką, manau, kad mes kartu visai nesugyventume. Man reikia pavedinėti šeimoje žmonės, kas kokius darbus atlieka. Žmona atlieka vienus, aš – kitus, bet daugiausia šeimoje darbų tenka man.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Daugiausia žmonės turi taikytis prie manęs, tą diktuoja ir darbo specifika. Mes negyvename taip, kaip gyvena dauguma žmonių – mums reikia tam tikru metu planuoti atostogas, poilsio dienas. Dažniausiai darbus baigiu jau po vidurnakčio, savaitgalius dažnai leidžiu koncertuose. Ir jeigu nori būti sėkmingas, šeima prie tavęs tikrai turi taikytis. Toks jau mano gyvenimo būdas“, – tikina Paulius.

REKLAMA

Džiaugiasi atkaklumu

Jis kartu su žmona Lina yra įkūręs renginių organizavimo įmonę, per kurią jie planuoja renginius. Kartu jis užsimena ne tik apie savo žmonos, bet ir apie savo atkaklumą siekti tikslų. 

„Ji užsiima organizavimu, vadyba, grupės veiklomis. Ji tikrai labai veikli. Lyderystė man apskritai visą gyvenimą patiko. Gal tai šioks toks gyvenimo variklis, bet yra dalykų, dėl kurių galiu padaryti tikrai daug.

REKLAMA

Vaikystė daug pasako apie mane – jei ateidavau į krepšinį, ateidavau nugalėti. Jei ne, kasdavau žemę. Pamenu, kad nusipirkau naujus kedus, turbūt tinkamai jų nepasimatavęs, nes užsidėjus man vis vien likdavo laisvos vietos.

Pamenu, kad varžybų metu šokau pagauti kamuolio, keduose kojos pasislinko taip, kad nuplyšo mano kojų nagai. Bet net ir su tokia trauma pražaidžiau iki varžybų galo. Tik joms pasibaigus ir man nusiėmus tuos baltus kedus visi pamatė kraują“, – teigia laidos svečias.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Laidos vedėjui pastebėjus, kad tokie poelgiai reikalauja didžiulio atkaklumo, vyras atskleidė, kad visą gyvenimą atkakliai siekdavo savo tikslų.

„Toks mano charakterio būdas – per skausmą pasiekti tai, ko aš noriu“, – šypteli jis.

Grupė „El Fuego“ jau kurį laiką sparčiai renka savo gerbėjus ir aktyviai koncertuoja visoje Lietuvoje

„Praeitais metais grupė turėjo rekordinius metus – manau, kad tai didžiausi rekordų metai buvo per visą grupės gyvenimo istoriją. Per metus turėjome maždaug 90 koncertų, tai maždaug po koncertą kas trečią-ketvirtą dieną. Grupė jau puikiai sulipusi“, – teigia P. Bagdanavičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų