Parodė, kur gimsta „Vyšnių“ grožis: merginos atskleidė savo paslaptis

Savo odos priežiūrą, plaukų puoselėjimą ir kitus grožio ritualus atlikti merginų grupės „Vyšnios“ narės Aistė Karanauskytė, Sandra Navickaitė ir Agnė Jarmalavičiūtė patiki ne bet kam. Jau kurį laiką žinoma grupė bendradarbiauja su tarptautiniam tinklui priklausančiu grožio salonu „Vasco by Icon“, kuris Lietuvoje ką tik paminėjo savo septintąjį gimtadienį. Gražuolės savo odą bei plaukus patiki profesionaliems meistrams.

37

Nors dainininkės niekuomet nebuvo linkusios eksperimentuoti, prieš maždaug mėnesį ryžosi rimtesnėms įvaizdžio permainoms – Sandra tapo rožine, Aistė – violetine. Tačiau jau šį savaitgalį „Vyšnios“ ir vėl pasiryžusios keistis – nauji įvaizdžio pasikeitimai bus filmuojami.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė, kur gimsta „Vyšnių“ grožis: merginos atskleidė savo paslaptis

„Salone dirba geriausias mano draugas Vladas Zukovas. Juo ir jo komanda pasitikime visos, todėl savo plaukus patikime jiems jau apie dvejus metus. Mano plaukus Vladas pavertė švelniais, žvilgančiais ir sveikais. Iki sutikdama jį, susidurdavau su plaukų problemomis, tačiau jis sugebėjo tai pakeisti“, - atviravo A. Karanauskytė.

REKLAMA

„Vasco by Icon” yra tarptautinė kompanija, kuri rūpinasi tokių pasaulinių žvaigždžių kaip Jennifer Lopez, Katy Perry, Madonnos grožiu. Lietuvoje mes gražiname „Vyšnias“, o taip pat nemažai kitų garsenybių. Mums savo plaukus patiki garsiausi Lietuvos aktoriai, modeliai, dizaineriai ir stilistai“, - atviravo V. Zukovas.

Tiesa, „Vasco by Icon“ gimtadienio linksmybių metu buvo paskelbta apie dar vieną to paties pavadinimo salono atidarymą Vilniaus centre. Čia susirinkusieji taip pat minėjo ir V. Zukovo 30-ą gimtadienį.

„Taip išėjo, kad švęsti tikrai buvo ką. Vieno salono gimtadienį, kito salono atidarymą ir dar paties Vlado jubiliejų. Aš buvau atsakinga už muzikinę renginio dalį ir linksmybes. Šventės metu vyko ir šukuosenų kolekcijos pristatymas, kuriame dalyvavo mano modelių studijos „Mpodiumas“ merginos. Jas šukavo Vladas, grimavo mūsų kolegė „vyšnia“ Agnė“, - apie šventę pasakojo A. Karanauskytė.

Renginio metu į linksmybių sūkurį susirinkusiesiems svečiams, tarp kurių buvo ir viešumoje pastaruoju metu ne dažnai sutinkamas stilistas Maksimas Tarelkinas, padėjo įsisukti muzikinių TV projektų dalyvis Audrius Janonis ir „Vyšnios“, taip pat šokių studijos „Modus Dance“ šokėjos.

„Surengėme tikrai linksmą šventę salone, kuriame mūsų grožis kiekvieną kartą atgimsta iš naujo. Džiaugiamės, kad pažįstam Vladą. Juo ir visa jo komanda pasitikime ir žinom, kad galime drąsiai eksperimentuoti, nes šie meistrai niekuomet nepadarys kokios nors nesąmonės“, - kalbėjo „Vyšnių“ narė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų