Parduodama legendinė Escobaro sala: čia turėjo praūžti festivalis, kuris taip niekada ir neįvyko

Vasara – tikras festivalių metas, ir nors apie daugumą populiarių ir užsienyje vykusių bei vis dar vykstančių festivalių žmonės girdi pačias tikriausias legendas, apie vieną festivalį –„Fyre“ – Europoje žmonės dažnai išgirsta pirmąkart.

13

Žinoma, taip yra tikriausiai todėl, kad jis taip niekuomet ir neįvyko.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parduodama legendinė Escobaro sala: čia turėjo praūžti festivalis, kuris taip niekada ir neįvyko

„Fyre“ festivalis išgarsėjo tada, kai daugybė pačių žinomiausių pasaulio manekenių – Bella Hadid, Hailey Baldwin, Chanel Iman bei kitos – susirinko pasilinksminti vienoje saloje. Tai iškart pritraukė žiniasklaidos dėmesį, mat visiems parūpo, ką visos šios gražuolės veikia kartu?

Netrukus pasirodė ir vaizdo įrašas bei nuotraukos merginų paskyrose, kuriose jos žymėjo, kad tai – lyg pasiruošimas įspūdingam „Fyre“ festivaliui. Čia buvo teigiama, kad jis įvyks Pablo Escobaro nuosavoje saloje, koncertuos garsiausi pasaulio atlikėjai, o ir žmonės gyvens įspūdingose vilose.

Žinoma, galiausiai paaiškėjo, kad visa tai – nebuvo tiesa, nes niekas iš organizatorių nebuvo niekuomet rengę nieko panašaus, todėl viskas ėmė griūti ir galiausiai festivalis taip ir neįvyko.

Apie taip niekuomet ir neįvykusį festivalį netrukus buvo sukurti net keli filmai, kurie detalė po detalės išaiškino, kodėl jis nuo pat pirmųjų akimirkų buvo pasmerktas baigtis tragiškai.

Vis dėlto dabar yra ir gera naujiena, kuri, deja, aktuali tik turtuoliams. Pasirodo, kad šiuo metu yra pardavinėjama minėta P. Escobaro sala, kurioje turėjo vykti festivalis. Ji yra Bahamose, o jos vertė – 11,8 mln. dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų