Realybės šou „Radži ieško žmonos“ dalyvės pasinėrė į dvasių pasaulį. Į prabangų Taujėnų dvarą atvykęs parapsichologas ir numerologijos ekspertas Kęstutis Dubickas atskleidė tamsiąsias Radži nuotakų puses. Iš dviejų panelių teko net išvaryti velnią!

Parapsichologas giliau pažvelgė į merginų sielas ir papasakojo apie jų tinkamumą Radžiui. Itin apsidžiaugė blondinė Alma. Mat būtent ji, anot Kęstučio, dainininkui labiausiai tinka pagal numerologiją. Kitos panelės Almos tinkamumu suabejojo: „Ne pagal skaičius juk žmonas renkamės“, – sakė Monika.

Ne visos panelės sulaukė malonių žinių. Pasirodo, dainuojanti moksleivė Elena ir diplomuota psichologė Ilona – piktos dvasios apsėstos. „Eleną užkeikė kažkokia moteris, o su Ilona – rimtesni reikalai. Mergina neša giminės prakeiksmą“, – apie paneles kalbėjo parapsichologas.

Jei žmoguje gyvena velnias, reikia jį išvaryti. Tai Kęstutis ir padarė. Dvi nelaimėles jis nusivedė į autentišką Taujėnų dvaro svirną, kur su jomis atliko paslaptingas apeigas. Svirne merginos praleido visą naktį. Kęstutis teigia, kad dabar jų sielos – švarios kaip popierius.

Jau šį šeštadienį, 19 val., per LNK realybės šou „Radži ieško žmonos“ sužinosite, kokie velniai slepiasi Radži nuotakų sielose, ir ką daryti, kad velnias būtų išvarytas visiems laikams.


Rašyti komentarą...
t
tadas
2012-11-09 18:47:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir vėl prasideda cirkas Alma"geriausia", "tinkamiausia" ir vėl 'l laimėjo "Alma,tik atėjo pirma laida ir iš karto viskas pasipylė kaip iš gausybės rago,matyt gera dėde turi,kuris pastumia,be abejonės Alma ir laimės,kai ji atvirai super lt.tyčiojasi ir sako kad viska meluoja..Simona žymiai gražesnė be jokio špakliaus buvo.Tegul abi susikauna balsavime nugalėtu tikrai Simona
Atsakyti
-2

E
Eglytė
2012-11-10 13:56:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
O KĄ, GAL TIKRAI IKI KALĖDŲ ŠIS ŠOU. KAIP GAILA...

O TAI RADŽI ŽIEMĄ VESTUVES KELIA?

JEIGU ŽIEMĄ, TAI GAL TEN, KUR +30 LAIPSNIŲ KARŠČIO ŽIEMĄ. NA, TAI TOKS IŠ JO IR LIETUVOS PILIETIS. RADŽI GAL LENGVAI PALIKTŲ LIETUVĄ.

JEI LIETUVA ŽIŪRĖJO ŠOU, TAI TEGU IR VESTUVĖS BŪNA LIETUVOJE. BENT SVEČIŲ BUS DAUGIAU.
Atsakyti
0

s
sonsa
2012-11-19 01:25:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
jorksyrrrro terjeras ilona su savo kaspinais ant galvos:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (51)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų