Jau šiandien, sausio 6-ąją, Trijų Karalių dieną, 19.10 val. tiesiogiai per TV3 jaudinančius duetus ir nuoširdžius pasirodymus labdaros koncerte „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ visiems Lietuvos garbaus amžiaus žmonėms ir TV3 žiūrovams paskirs estrados legendos ir šiuolaikinės muzikos žvaigždės. TV3 laidos „Ką manai?“ vedėja Agnė Armoškaitė ir primadona Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Jazzu ir Petras Geniušas, Neda ir Olegas Ditkosvkis, Evelina Sašenko ir Amberlife, „Pikaso“ ir Stasys Povilaitis bei daugybė kitų balsingiausių Lietuvos atlikėjų susivienys vienam tikslui – garbingai šalies senolių senatvei.

Aukoti oriai senatvei tiesioginio TV3 eterio metu kvies koncerto vedėjai – aktorė Gabija Ryškuvienė ir TV3 laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis.

Paramos koncerto scenoje – ne tik populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ porų pasirodymai. Nedos ir O. Ditkovskio duetą papuoš ypatingas vyresniosios kartos šokėjų pasirodymas, kuris sujaudins visų žiūrovų širdis.

Neabejotinai sentimentų sukels ilgametės Lietuvos estrados žvaigždės S. Povilaičio ir „Pikaso“ trijulės pasirodymas, o laiko išmėgintą šlagerį „Nereikia ašarų“ atliks pati estrados primadona N. Tallat-Kelpšaitė, lydima TV3 laidos „Ką manai?“ vedėjos A. Armoškaitės.

REKLAMA

Koncerto žiūrovus suklusti privers šiuolaikinės muzikos diva Jazzu, kuri kartu su P. Geniušu skirtingus muzikinius žanrus sujungs į vieną originalų skambesį.

Balsingajai E. Anusauskaitei atliekant dainą, scenoje pasirodys gatvės šokį į sceną atnešę TV3 projekto „Tu gali šokti“ dalyviai Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė. Deivis ir Renata Voitechovskaja paruošė itin jautrų šeimyninį duetą, o merginų trijulė iš grupės „Šarkos“ pačios nusikels į močiučių laikus – įvaizdį joms sukurs viena Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) Lietuvoje senolių kostiumų dailininkė Gražina Remeikaitė.

„Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ finalinis paramos koncertas visiems žiūrovams žada ir daugybę stebuklų – vienas žymiausių Lietuvos krepšininkų sieks metimais į krepšį per minutę pelnyti rekordiškai daug taškų – kaip tik tiek šimtų litų padidės žiūrovų suaukotos lėšos, o žymūs žmonės tiesiai iš koncerto scenos skambins ir dėkos dosniausiems paramos projekto aukotojams.

Projekto metu surinktos lėšos bus skirtos MOPT Lietuvoje veiklai – rūpintis skurdžiai mūsų šalyje gyvenančiais garbaus amžiaus žmonėmis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų