Pamilo vyresnį už tėvą: dėl amžiaus skirtumo ją vadina šlykščiausiais žodžiais

30-metė Amy dėl savo pasirinkimo tekėti už 25-eriais metais vyresnio mylimojo sulaukia pačių įvairiausių reakcijų. Tiesa, dažniau jos būna negatyvios. Pora tikra – amžius yra tik skaičius.

Amy savo mylimąjį sutiko 2011-aisiais, pora visiškai netikėtai susipažino „Facebook“: „Abu žaidėme vieną žaidimą ir taip pradėjome susirašinėti. Nuo 2012-ųjų susirašinėjome kiekvieną dieną. Aišku, iš pradžių elgėmės kaip draugai, tačiau supratau, kad ta riba tarp draugystės ir santykių yra labai plona“, – teigė moteris.

Amy taip pat papasakojo, kad jos mylimasis tuo metu, kai jie susipažino, išgyveno sunkius santykius su žmona, todėl ji paskatino jį skirtis ir ieškoti kito žmogaus.

„Pradėjome daugiau kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, taip pajutau, kad pradedu jį pamilti. Mums užteko vos mėnesio, kad žinotume vienas apie kitą viską“, – tvirtino ji.

Tiesa, nors pora ir sulaukia kreivų žvilgsnių, o Amy yra dažnai vadinama savo mylimojo dukra, ji pasakojo, kad ją sužavėjo kelios Bryano savybės: „Jis labai išklausantis, paguodžiantis, iškart supratau, kad jis mane traukia fiziškai. Jo šypsena tiesiog užkariavo mano širdį“, – šyptelėjo moteris.

Pora pirmąkart realybėje susitiko vos po kelių metų, 2014-aisiais. Žinoma, Amy išgyveno dėl amžiaus skirtumo, tačiau jų požiūriai dėl santykių nė kiek nesiskyrė.

„Pirmąkart susitikus jaučiau, kad mano pilve skraidžioja drugeliai. Pabendravome, supratome, kad esame vienas kitam skirti ir nusprendėme susituokti, kad galėčiau kraustytis iš Kanados pas jį į JAV“, – tęsė Amy.

Amy ir Bryanas susituokė 2016-aisiais, tačiau į aplinkinių kalbas nekreipia dėmesio: „Jie sako, kad aš jam tinku į dukras, kad jis mano tėvas, kad su juo esu tik dėl pinigų, tačiau tikrosios tiesos jie nežino. Aš jį besąlygiškai myliu“, – šyptelėjo Amy.

Tiesa, sunkumų iškilo su Bryano vaikais. Jie – vos 3 metais jaunesni už Amy. „Mano vaikai iškart sutiko, kad tekėčiau už Bryano, tačiau su jo vaikais teko rimtai pakalbėti“, – pasakojo moteris.

„Nesvarbu, ar žmonės teis mūsų pasirinkimą, sakys, kad jis vyresnis už mano tėvą, vadins mane valkata ar paleistuve, mes esame tikri, kad mylime vienas kitą ir esame kartu tik dėl to, kad neįsivaizduojame savo gyvenimų atskirai“, – rėžė ji.


Rašyti komentarą...
V
Va
2019-08-11 07:01:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasisekė seneliui.
Atsakyti
-2

b
besmegenis
2019-08-11 12:03:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol "malkas skaldyt" dar gali, tai gyvens gerai, o kai atsiras pas ją kitas "pagalbininkas", kuris "paskaldys" jai už jį, tai bus blogai. "Padės" jam numirt, kad nemaišytu jaunajam "skaldytojui".
Atsakyti
0

G
Good luck
2019-08-17 10:37:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal reik šiek tiek pasimokyti mokykloje ar šiaip labiau apsisviesti, kad pedofilija kai šneka eina apie nepilnamečius. O čia šneka apie 30mete kuri priema ir atsako už savus sprendimus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų