Pamatykite, kur su žmona gyveno Bieberis: vaizdas pro langus gniaužia kvapą

Dainininkas Justinas Bieberis ir jo žmona manekenė Hailey Baldwin gali pasigirti išties įspūdingais turtais bei prabangiu gyvenimo stiliumi, o ir vietų, kuriose apsistoja, jie turi net keletą. Vis dėlto su vienu namu Los Anždele, kurį nuomodavosi anksčiau, porai teks atsisveikinti – šis parduodamas.

17

Pora minėtame name nemažai laiko leido 2018-aisias, o štai dabar jis homes.com svetainėje parduodamas už 8,5 mln. dolerių.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite, kur su žmona gyveno Bieberis: vaizdas pro langus gniaužia kvapą

Tinklalapyje rašoma, kad name yra 5 dideli miegamieji, 7 tualeto kambariai, įrašų studija ir nepakartojamą vaizdą atveriantys langai.

Tiesa, nors pora vieniems sau turėjo tokį didžiulį būstą, apie šeimos pagausėjimą kol kas jie negalvoja. Dainininkas neseniai viešai buvo prabilęs apie tai, kad dėl sveikatos problemų ketina kuriam laikui stabdyti savo kajerą ir daugiau laiko skirti žmonai. Tai, savaime suprantama, paskatino kalbas, jog pora svajoja apie vaikus. Vis dėlto H. Baldwin – itin perspektyvi manekenė, kuri apie vaikus šiuo metu kalbėti nenori.

Tiesa, visai neseniai gandai apie tai, kad jiedu ketina tapti tėvais, prasidėjo nuo to, kai po artimos savo draugės, milijardierės Kylie Jenner nuotrauka, kurioje matoma jos dukrelė Stormi, Hailey pajuokavo, jog ši turėtų nustoti kelti tokią kūdikių karštligę.

Gerbėjai pagalvojo, kad tai reiškia, jog Bieberis ir jo mylimoji taip pat svajoja apie vaikus, o kadangi jie susituokę jau metus, būtų pats metas ir jiems tapti tėvais.

Netrukus viena žiniasklaidos priemonė po H. Baldwin nuotrauka „Instagram“ viešai paklausė, ar tokie jos žodžiai gali reikšti, kad ji su Justinu taip pat svajoja apie vaikelį? Ir nors paprastai žvaigždės į tokius komentarus neatsakinėja, Hailey nusprendė nutraukti tylą ir viską paaiškinti.

„Tik žaviuosi savo draugės nuostabia dukrele. Tai tikrai nereiškia, kad aš pati netrukus turėsiu vaikų“, – rašė ji.  


Rašyti komentarą...
M
Milda
2019-08-16 14:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labukas o tiems kurie raso ar skauda ne o jus gyvenkite savo nuostabu gyvenima ir bukite laimingi
Atsakyti
0

K
Kleopatra
2019-08-17 21:39:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei byberis nei jo namai nesudare yspudzio....normalus gyvenimas zvaigzdes, yra 100%geriau nei jis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų