Pamatykite, kaip atrodo ir gyvena C. McGregoro seserys: kovotoją šeimoje supa grožis

Jų brolis tapo tikra 2017-ųjų sporto pasaulio sensacija, kai pralaimėjimą garsioje kovoje prieš Floydą Mayweatherį jis pavertė 83 mln. eurų vertės sandėriu ir viso to jis pasiekė per 4 metus, nors prieš tai gyveno iš 188 eurų savaitinės pašalpos.

23

Tačiau, kol Conoras McGregoras vis dar mėgaujasi šio pelningiausio pralaimėjimo šlove, dvi jo seserys – Erin (34 m.) ir Aoife (30 m.) – taip pat laiko neleidžia veltui.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. C. McGregoro seserų gyvenimas: akinanti prabanga, dizainerių drabužiai ir vakarėliai

Šviesiaplaukės seserys buvo šalia savo brolio jam labai svarbią dieną, pasidabinusios McGregorą palaikančiais maudymosi kostiumėliais dalyvavo vakarėlyje prie baseino ir šampanu mėgavosi tiesiai iš auksu padengto butelio.

Ši merginų porelė tikrai nėra svetima prabangiam gyvenimo būdui, kurio akimirkomis dažnai dalinasi ir socialiniame tinkle „Instagram“. Jame abi moteris seka daugia nei 125 tūkst. internautų.

Seserims patinka dizainerių kurti gaminiai, ypač „Chloe“, „Gucci“ ir „Christian Louboutin“ prekių ženklai, o garsusis brolis taip pat nepamiršta dovanomis, tarp kurių prabangūs „Rolex“ laikrodžiai, palepinti ir savo didžiausių gerbėjų.

Kirpėja dirbanti ir du vaikus auginanti Erin yra atsakinga už įžymųjį McGregoro kuodą.

„Juokinga, kad visiems taip patinka Conoro šukuosena. Jos vis dažniau reikalauja ir į saloną užsukę vyrai“, - sakė ji. „Smagu savo kūrybiškumą perteikti per jį. Conoras labai stilingas, visada toks buvo, tačiau tokia yra visa mūsų šeima.“

Erin šiuo metu trumpam apleido savo kitą bikinių ir fitneso modelio darbą, tačiau teigė, kad sportavimas kartu su broliu juodu labai suartino.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Conoro McGregoro asmeninio gyvenimo ir karjeros epizodai

„Kaskart man pasijutus prastai, kitame telefono ragelio gale visuomet būdavo Conoras. Pamenu, kaip jis sakė, kad niekas to nesupranta, kol patys nepabando to atlikti. Abu vienas kitam jaučiame didžiulę pagarbą, ko anksčiau tikrai nebuvo“, - sakė ji.

REKLAMA

Erin dažnai stebi brolio kovas, jai taip pat priskiriami nuopelnai supažindinant McGregorą su Rhonda Byrne knyga „The Secret“, įkvėpusią jį į gyvenimą žvelgti pozityviai.

Garsusis sportininkas už sesers ištikimybę atsilygino apdovanodamas ją nauja „Louis Vuitton“ rankine ir dar dažais kvepiančiu baltos spalvos BMW automobiliu.

Jaunesnė sesuo Aoife taip pat dalyvavo nuodėmių mieste Las Vegase vykusiuose vakarėliuose ir pasilinksminimuose, o į juos atvyko privačiu lėktuvu. Moteris dirba nedidelėje Dubline įsikūrusioje įmonėje, neseniai ištekėjo už vyro Marko Ellioto, su kuriuo medų kopinėjo Maldyvuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų