Pakvipo skandalu „Eurovizijoje“: nauji duomenys rodo, kad Jurijus pateko į finalą

Prieš pusantros savaitės „Eurovizijos“ konkurso antrajame pusfinalyje buvo paskelbta, kad Lietuvos atlikėjas Jurijus Veklenko nepateko į renginio finalą. Tačiau Italijos transliuotojo RAI atskleisti šios šalies žiūrovų balsavimo duomenys rodo, kad įsivėlė klaida ir mūsų šalies atlikėjas turėjo pasirodyti „Eurovizijos“ finale, skelbia lrt.lt.

RAI atskleisti detalūs Italijos žiūrovų balsavimo telefonu duomenys šokiravo atidžiau rezultatus nagrinėjančius gerbėjus. Transliuotojo interneto svetainėje paskelbti balsavimo rezultatai skiriasi nuo tų, kurie buvo įrašyti oficialioje balsavimo lentelėje ir buvo panaudoti, skaičiuojant galutinius antrojo pusfinalio rezultatus. RAI paskelbti balsavimo duomenys suformuoja kiek kitokį lyderių dešimtuką.

Kaip skelbia interneto svetainė „ESC Extra“, svarbias pareigas einantis Italijos delegacijos narys jau patvirtino, kad pastarieji rezultatai – teisingi. Jei tai tiesa, net kelių šalių atlikėjams buvo įskaitytas neteisingas Italijos skirtų balų skaičius, o labiausiai dėl klaidos nukentėjo Lietuva.

Mat Jurijus tokiu atveju turėjo gauti vieną balą iš Italijos žiūrovų, o tai visiškai pakeistų jo likimą „Eurovizijoje“.

Mat tokiu būdu jis pasivytų Danijos atstovę Leonorą ir su ja pusfinalyje būtų surinkęs vienodą balų skaičių. Pagal konkurso taisykles, tokiu atveju aukštesnę vietą užima atlikėjas, surinkęs daugiau žiūrovų balsų. Jurijus konkurse surinko 77 žiūrovų balus, Leonora – 41, tad lietuvis būtų tvirtai žengęs į finalą.


Rašyti komentarą...
A
Alhamdullilah
2019-05-27 08:20:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Politika ta eurovizija
Atsakyti
-1

A
2019-05-27 09:34:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai lai reikalauja Lietuva už tokią klaidą kitamet eiti tiesiai į euroviziją, be atrankos. Nebenorės daryt klaidų! Man tai pikta pavyzdžiui ir jei nedarys nieko iš vis bus pikta.
Atsakyti
0

t
tik as
2019-05-27 08:57:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
buvau visiskai tikra , kad pateks i finala....
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų