„Eurovizijos“ aistros nesibaigia: pasipiktinimą balais pareiškė iš Rusijos atstovas

„Eurovizijos“ dainų konkursas Tel Avive šiais metais jau baigėsi, tačiau kalbos apie rezultatus netyla iki šiol. Neseniai paaiškėjo, kad vienas Rusijos komijos narys balus surašė ne taip, kaip turėjo – ta galėjo turėti įtakos, jog Lietuva nepateko į finalą.

29

Dabar savo pasipiktinimą balais išreiškė ir kitas „Eurovizijos“ dalyvis, Rusiją atstovavęs Sergey Lazarev. Vyras konkurse užėmė 3-iąją vietą.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusijos „Eurovizijos“ viltis: Sergejus Lazarevas

Savo nepasitenkinimą žinomas dainininkas paviešino socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje. Pasirodo, kad atlikėjui užkliuvo tai, kad Gruzijos atstovai skyrė jam mažiausią balą.

Tarp „Eurovizijos“ dalyvius vertinusių komisijos narių buvo 5 gruzinai, kurie visi Rusijai skyrė po vienodą kiekį balų – įvertino ją prasčiausiai.

„17 šalių komisijos atstovai mano pairodymą įvertino 0 balų. Pavyzdžiui, visi Gruzijos atstovai man skyrė 26-ąją vietą. Iš viso komisijos narių buvo 125. Bendra mano vieta – 3“, – faktus išrašė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad S. Lazarevas – ne tik talentingas muzikantas, susišlavęs daugybę apdovanojimų ir dirbęs net su Kylie Minogue prodiuseriu, bet ir aktorius, suvaidinęs ne viename spektaklyje, o taip pat įgarsino ir kelis vaikams skirtus filmukus.

Tai, kas liečia asmeninį gražuolio gyvenimą, kelia daug klausimų, mat vyras stengiasi apie tai kalbėti kuo įmanoma mažiau. Vis dėlto įdomu tai, kad jis poruojamas tiek su vyrais, tiek su moterimis, o tai, kad turi sūnų, jis sugebėjo nuslėpti net kelis metus.

„Per pastaruosius metus žurnalistai ne kartą rašė, kad aš esu vedęs (tai ganėtinai keista jau vien todėl, kad jie spėjo, jog galiu būti vedęs ir vyrą, ir moterį). Deja, aš su niekuo nesusituokęs ir nežadu to daryti ateityje“, – sakė jis pridėdamas, kad į santuoką apskritai nežiūri rimtai.

Tiesa, ne vienerius metus jis poruotas ir su Ani Lorak, kuri atstovavo Ukrainai „Eurovizijoje“ 2008 metais. Vis dėlto gandus, kad susitikinėja su ja, Sergey taip pat neigė sakydamas, kad vedusios moterys jo netraukia. Tiesa, jo socialinių tinklų paskyros pilnos nuotraukos su Ani.

REKLAMA

Ne ką mažiau įdomi ir kita Sergey gyvenimo pusė. Pavyzdžiui, 2012 metais jis iš prieglaudos pasiėmė šunį, vardu Daisy, o vėliau šis įkvėpė jį sukurti ir ypatingą verslą, kuris vadinasi „Poodle-Strudel“. Pasirodo, kad atlikėjas sukūrė įmonę, kuri gamina pyragus ir kitokius skanėstus, skirtus šunims.

Ruso dainą galite išgirsti čia:

 

 


Rašyti komentarą...
k
king lavar
2019-05-22 14:10:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai jis bent transvestitas ,biseksualas ar pedalas ,kad tikisi balsu gaut ? :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų