Pagarbos gesto nebus: paaiškėjo, kodėl Meghan Markle nedalyvaus princo Philipo laidotuvėse

Karališkąją šeimą sukrėtus princo Philipo netekčiai, nebuvo pamirštas ir princo Harry bei Meghan Markle interviu skandalas. Netrukus pasklido kalbos – ar princas su žmona atvyks į senelio laidotuves? Vis dėlto, Harry į Londoną atskubėjo vos tik turėjo tam galimybę, tačiau vienas – be žmonos.

Nors buvo kalbama, kad nėščiai Meghan nerekomenduojama skristi, manoma, kad jos nedalyvavimo priežastis yra visai kitokia.

Kaip rašo „Dailymail“, Meghan aplinkai artimas bičiulis patvirtino, jog buvusi aktorė į laidotuves nenorėjo skristi dėl labai asmeniškų priežasčių.

Esą ji nenorėjo atsidurti dėmesio centre ir akis į akį susidurti su karališkąja šeima po to, kai milijonams žiūrovų viešai išsakė savo nuomonę, kokia kančia buvo su jais gyventi.

Vis dėlto, moters bičiulis netrukus bandė švelninti situaciją ir pridūrė, kad Meghan dievino princą Philipą ir jie turėjo sukūrę išties stiprų ryšį.

Apie tai, kad Harry žmona nedalyvaus laidotuvėse, paskelbė ir Buckinghamo rūmų atstovas, tvirtindamas, kad „kunigaikštienę prižiūrintys medikai rekomendavo nekeliauti, nes ji nėščia jau šešis mėnesius“.

„Meghan sako, kad pagrindinė jos pareiga ir rūpestis dabar paremti savo vyrą. Ji paliko būtent jam nuspręsti, ar jai keliauti kartu į laidotuves, ar likti jų namuose. Meghan manymu, šeima dabar turi susivienyti ir pamiršti visas negandas. Pasak jos, būtent to labiausiai būtų norėjęs princas Philipas“, - dar vienas šaltinių tvirtino portalui „Dailymail“.


Rašyti komentarą...
Žiobas
2021-04-15 09:15:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi ten kas jos pageidavo?
Atsakyti
-3

Žiobas
2021-04-15 09:15:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi ten kas jos pageidavo?
Atsakyti
-2

L
Lina
2021-04-15 10:53:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirma apdergia..paskui rekomenduoja viską pamiršti ir judėti į priekį.Kvaila ar naivi,o gal gudri
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų