Paaiškėjo tarpiniai „Didžiojo šou burbulas“ rezultatai: nustebino ne vieną

Praėjo dar viena savaitė nuo praėjusio sekmadienio, kai projekto „Didysis šou burbulas“ vedėjai, Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis, paskelbė balsavimą naujienų portale tv3.lt. Kas iškris, o kas iš dalyvių verti tęsti kovą, sprendžia tik žiūrovai.

17

Už savo mylimus veidus jie ir vėl balsavo visą savaitę, o šiandien pagaliau paaiškėjo tarpiniai rezultatai.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai žiūrovų širdis bandė užkariauti populiariausiais lietuviškais hitais

Kaip paskelbė „Didžiojo šou burbulo“ vedėjai, mažiausiai balsų naujienų portale tv3.lt surinko Justinas Lapatinskas, pirmieji sąraše – Ustin ir Ieva.

Primename, kad susumavus žiūrovų balsus praėjusį sekmadienį šou paliko Anatolijus Oleinik, jo vietą pakeitė šokėjos Violetos DaQueen vyras – Augustinas Paulionis-Auggi.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.


Rašyti komentarą...
R
Rima
2021-04-06 16:25:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl leidžia per savaitę tik vieną kartą balsuoti,nors rašo,kad per dieną vieną kartą.. Noriu už Mia pabalsuoti,tai vis rodo,kad jau balsavote,nors balsavau tik pirmadienį.Ir taip jau ne kartą
Atsakyti
0

n
nuomonė
2021-04-04 23:35:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susitvarkykit balsavimą,kad visiems dalyviams būtų vienodos sąlygos,dabar už vienus dalyvius galima kažin kiek balsuot už kitus neleidžia,susitvarkykit kad būtų negalima prabalsuot su visokio programėlėm,nes dabar vieni sako kad gali balsuot kas 10min.kiti tik 1 kartą,geriausia ir teisingiausia būtų tik žiūrovų balsavimas jei negalima užtikrint teisingumo
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų