Anatolijus prabilo apie 1 dalyvio šokiruojantį elgesį „Didžiajame šou burbule“: tai jam buvo staigmena

Dainininkas Anatolijus Oleinik „Didžiajame šou burbulas“ išbuvo vos vieną savaitę – su projektu  jis atsisveikino jau praėjusį sekmadienį. Tačiau nepaisant trumpos viešnagės projekte, įspūdžių atlikėjui nepritrūko. Apie tai, kas nemaloniai nustebino ir už ką dėkingas projektui, Anatolijus atskleidė naujienų portalui tv3.lt.

30

Realybės šou, kai kameros tave stebi 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, o žiūrovai gaudo kiekvieną tavo žodį, Anatolijui nebuvo naujiena – juk prieš 14 metų jis tapo muzikinio projekto „Kelias į žvaigždes 3“ nugalėtoju.

Tačiau net ir gavęs pasiūlymą dalyvauti „Didžiajame šou burbulas“, Anatolijus neskubėjo priimti šio sprendimo: „Gavus pasiūlymą į „Burbulą“ aš mąsčiau apie tai ar sutikti. Vis tiek tai buvo įsipareigojimas mažiausiai savaitei arba, geriausiu atveju, dešimčiai savaičių. Be to, buvo darbai – žmonės kasdien rašo ir registruojasi pasveikinimams. Reikėjo ir namų ūkį perduoti žmonai. Todėl tikrai reikėjo apsispręsti, pagalvoti, kaip viską sustyguoti“.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anatolijus Oleinik

Dėl priimto sprendimo barė mama

Galiausiai jis nusprendė – šou dalyvaus, nes norėjosi dar kartą išbandyti savo jėgas ir galbūt pasivaržyti dėl didžiojo prizo.

„Žinojau, ką reiškia gyventi, kai tave nuolat filmuoja, tai dėl to didelio diskomforto nebuvo. Aš manau, kad greitai pripratau prie mikrofonų, vis tiek, kai ne pirmą kartą, tai adaptacija yra žymiai lengvesnė. Aš jau žinojau, kas vyksta, kaip gyventi, kada mikrofone reikia baterijas pasikeisti. Tai nebuvo toks iššūkis, kad per galvą reikėtų verstis.

Einant į šou visų pradiniai lūkesčiai yra laimėti – dėl prizo, dėl matomumo. Gal labiau aš tikėjausi muzikinio šou, kur būtų galima labiau muzikinį talentą pavystyti, o ne tokio šou – šou. Gal tik čia prasilenkė mano lūkesčiai“, – šypsosi atlikėjas.

Nors šou pradžioje Anatolijus atskleidė, kad mama jį barė, kam šis eina į tokį projektą ir dar pandemijos metu, tačiau iš tikrųjų ji labai džiaugėsi ir didžiavosi jo pasirodymu „Burbule“.

„Mama iš tikrųjų labai apsidžiaugė, palaikė mane. Nepaisant to, kad jai kaip medikei, nepatiko tas mūsų uždarymas vienoje patalpoje. Grįžus namo supratau, kad mano mama manimi didžiuojasi, mano žmona manimi didžiuojasi.

REKLAMA

Jos pamatė, kad aš grįžau tik dar labiau sustiprinęs savo vertybes, kurios susiformavo nuo dalyvavimo „Kelias į žvaigždes“, kai man buvo 19 metų, iki dabar, kai man 34-eri. Gavau gražiausius meilės ir palaikymo žodžius iš savo artimųjų, kad išlikau toks, koks esu – su savo vertybėmis, su savo konfliktiniais ar nekonfliktiniais sprendimais. Nors mama pradžioje ir pyktelėjo, kad einu į šou, tačiau gal tai ir tebuvo tik mamos baimė“, – pasakoja jis.

Nustebinusi kolegos reakcija

Atėjus į šou Anatolijų pirmiausiai nustebino tai, kad projekte yra tiek daug talentingo jaunimo. Su kai kuriais iš jų pavyko sutarti nuo pat pirmųjų dienų

„Daug naujų veidų ir buvo, daug jaunimo, bet kažkaip su jais ir susibendravau. Kaip viskas buvo viduje, dar kitas klausimas, nes žaidimas yra žaidimas. Pats didžiausias mano atradimas buvo Žygis ir Gabija. Tai žmonės su kuriais mano pasaulėžiūra ir pasaulėjauta iškart sulipo. Esu jiems dėkingas, kad jie mane paglobojo, paaiškino taisykles gyvenamųjų patalpų.

Niekada negalvojau, kad mes iš tiktųjų turime tiek talentingo jaunimo – Justinas su Ieva yra fantastiški šokėjai. Matai, kad jie yra profai ir daug repeticijų per kūną perleidę. Jų požiūris yra labai profesionalus. Labai nustebino ir Violeta. Na, kaip Violeta savo kūnu jaučia muzika, savo meile šokiui ji man buvo artima, nes aš kažką panašaus jaučiu muzikai“, – šiltai sako jis.

Tačiau ne viskas atlikėją nustebino iš gerosios pusės. Išeidamas Anatolijus paliko atsisveikinimo žinutę kitiems dalyviams, kurioje išsakė savo jausmus. Tokių reakcijų, kokių sulaukė iš dalyvių, jis, sako, tikrai nesitikėjo.

„Labiausiai nustebino keista dalyvių reakcija į mano atsisveikinimo žinutę. Aš jos nemačiau, bet kai važiavau namo, man žmonės pradėjo gausiai rašyti, skambinti guosti dėl iškritimo, džiaugtis dėl gero pasirodymo. Bet kai kurie klausė, kas ten vyksta.

Labai nustebino piktoka Justino Lapatinsko reakcija, nes tai, ką aš ten sakiau, sakiau, kaip aš jaučiuosi, kaip aš nepataikiau su savo lūkesčiais. Tai labai nustebino jo reakcija, nes iki tol jis labai šiltai bendravo ir arbatytės siūlė ir „Toliuku“ vadino, tad net nenorėjimas pasidaryti selfio ar pikta reakcija tikrai nustebino. Jie visi asmeniškai į tai sureagavo, kaip aš jaučiuosi.

REKLAMA

Manau, kad buvo galima visai kitaip sureaguoti. Pavyzdžiui, pasidžiaugti, kad Radži bezdalai yra tokie populiarūs, kad net savo himną turi. Mane labai nustebino ir Radži, ir Norberto reakcija, bet ypatingai Lapatinskas“, – apmaudžiai sako atlikėjas.

Gimė ir nauja daina

Dažnai Anatolijų tiesioginių transliacijų metu buvo galima išvysti su gitara rankose. Jis dainavo ir mylimai žmonai, kad jos pasiilgo ir kaip ją myli. Ši daina taip sužavėjo jo gerbėjus, kad atlikėja užpylė lavina žinučių su prašymais įrašyti dainą Ingutei. Anatolijus pasakoja, kad grįžęs iš „Burbulo“ į namus gerai išsimiegojo, pavalgė, o perskaitęs žmonių žinutes iškart pasileido į kūrybą.

„Vienas iš pačių fainiausių mano pasiekimų šiame šou yra tai, kad gimė daina. Labai džiaugiuosi ir dėkoju gitarai, nes per karantiną darydamas muzikinius sveikinimus visai neblogai pramokau ja groti. Aš parašiau dar vieną superdainą, šįkart savo mylimajai Ingutei.

Iš pradžių buvau suplanavęs, kad išėjęs išleisiu dainą apie tai, kad gyvename vieną kartą ir reikia mėgautis kiekviena minute, bet žmonės ėmė masiškai rašyti, kad nori dainos Ingutei. Dabar praktiškai neišeinu iš įrašų studijos nei fiziškai, nei online būdu ir noriu  kuo greičiau išleisti dainą Ingutei.

Demo versija jau yra ir tikiuosi, kad jau kitą savaitę ji pasirodys. Todėl dabar gaunasi, kad išleisiu iškart dvi dainas – vieną, kurią planavau anksčiau ir kitą, pačią brangiausią, Ingutei. Pirmoji daina buvo suplanuota anksčiau ir ji buvo įrašyta prieš pat šou, buvo likę tik maži patvarkymai“, – atskleidžia jis.

Ilsėtis neturi kada

Na, o grįžęs namo Anatolijus tikrai netinginiauja – be dainų įrašų jo laukia ir krūva dainuojančių atvirukų, kuriuos žmonės gali užsakyti savo artimiesiems ir draugams gimtadienio, vestuvių ar pačiomis įvairiausiomis progomis.

„Dar nespėjau net normaliai atsisėsti ant sofos namuose ir susivokti, kad grįžau, nes darbų daugybė. Mačiau tik savo pasirodymą sekmadienį – nuostabus pasirodymas. Tikriausiai pats gražiausias, kokį tik turėjau visoje televizijoje. Labai dėkoju iš tikrųjų visai TV3 komandai, kurie rūpinosi mumis, kad būtume pamaitinti, kad jaustumėmės gerai. Padėka visai režisūrinei komandai, choreografams, –šokėjams, operatoriams, nes tai, ką jie padarė – iš tikrųjų yra didysis šou“, – sako jis.

Dainininkas sako, kad savo didžiausias simpatijas atiduoda projekte išlikusiems Justinui ir Ievai, Violetai, tačiau labiausiai pergalės linkėtų Žygiui ir Gabijai, nes jie yra bomba: „Jie mane sužavėjo, kaip žmonės, kurie domisi muzika, darbštūs žmonės, kurie investuoja į savo muziką ir rūpinasi kiekvienu garsu. Šitas jaunimas man yra visiškas atradimas ir, manau, kad jie tikrai verti laimėjimo“.


Rašyti komentarą...
a
a
2021-04-01 13:43:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kur jūs matot kad kaltina kitus? Juk jis tik dėkoja visiems ir džiaugiasi buvęs. Būkit šiek tiek pozityvesni :D
Atsakyti
-8

C
Cha
2021-04-01 14:06:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neįdomus tau-o man jis patiko!!Paprastas ir nuoširdus!Tau įdimiau radžio bezdalai?!!
Atsakyti
-10

o
otai būtų
2021-04-01 14:46:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Olegą Šurajavą pakvieskit
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų