Paaiškėjo šeši laimingieji, patekę į kitą „Eurovizijos“ atrankos etapą

Šeštadienio vakarą žiūrovai prie televizijos ekranų stebėjo jau ketvirtąjį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos etapą. Šįkart sėkmę viename garsiausių dainų konkurse bandė daugelis žinomų atlikėjų.

146

Ketvirtame „Eurovizijos“ atrankos filmavime ant scenos stojo Ruta Loop, Jurgis Brūzga, Dainotas Varnas, Rugilė Daujotaitė, Kotryna Juodzevičiūtė, Marius Petrauskas, Silvija Pankūnaitė, „El Fuego“, Marija, Rasa Kaušiūtė, „The Roop“, Monika Marija Paulauskaitė ir Ofelija. Tarpusavyje besivaržantys atlikėjai buvo nusiteikę kovingai, kadangi vietų skaičius, į kitą atrankos etapą, ribotas. 

(146 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ketvirtasis nacionalinės „Eurovizijos“ filmavimas

Visus atlikėjus vertino komisija, kurią šįkart sudarė Leonas Somovas, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Arnoldas Lukošius ir Ramūnas Zilnys.

Ryškiu makiažu, žydru peruku ir didžiuliais rožiniais sparnais iš kitų atlikėjų išsiskyrė atlikėja Ofelija. 

Ofelijai didžioji scena – ne naujiena. Prieš keletą metų mergina buvo nominuota „M.A.M.A“ „Metų proveržio“ apdovanojimui. Tačiau net ir tokia patirtis neįtikino komisijos.

„Aš nesu labai tikras dėl tokio sprendimo. Tas lakstymas po sceną panašus į mokyklinį teatrą“, – aštraus žodžio negailėjo Ramūnas Zilnys. – Tai nėra labai tinkama „Eurovizijos“ scenai“.

Taip pat kritikos dėl savo aprangos sulaukė ir muzikinio projekto nugalėtoja Monika Marija Paulauskaitė, pasirodžiusi su Ericos Jennings daina. 

Vytautui Rumšui labiausiai užkliuvo Monikos Marijos apranga.

„Man norėjosi tiesiog atbėgti, nuimti šį daiktą. Ne ta prasme. Aš noriu jus matyti kaip jauną gražų žmogų. Ar aš kažką ne taip sakau? Norėčiau kitą rūbą...“ - rėžė vyras.

Laidos metu už savo favoritus savo balsus gali atiduoti žiūrovai. Laidos pabaigoje, susumavus publikos ir komisijos balus, paaiškėjo, kurie 6 dalyviai žengia į kitą etapą. Tai – Rūta Loop, Jurgis Brūzga, Kotryna Juodzevičiūtė, Marija, „The Roop“, Monika Marija Paulauskaitė. 

Primename, kad nors „Eurovizijos“ atrankos finalo sulauksime tik kovo mėnesį ir tik tuomet sužinosime, kuris dalyvis atstovaus šalį Lisabonoje, pirmadienį paaiškėjo, kada lietuviams teks lipti ant didžiojo konkurso scenos. Tautiečiai pasirodys gegužės 8 dieną įvyksiančiame pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų