• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karališkoji šeima garsėja tuo, kad vieni kitiems suteikia kiek neįprastas pravardes, o karalius Karolis savo marčią Meghan Markle praminė itin keistu vardu.

Karališkoji šeima garsėja tuo, kad vieni kitiems suteikia kiek neįprastas pravardes, o karalius Karolis savo marčią Meghan Markle praminė itin keistu vardu.

REKLAMA

Meghan Markle santykiai su karališkaisiais giminaičiais, ypač su karaliumi Karoliu, tikrai buvo nelengvi.

Manoma, kad monarcho ryšys su sūnumi princu Harry toli gražu nėra geras, todėl galima sakyti, kad ir jis pastaruoju metu tikriausiai nelabai bendravo su Meghan. Tačiau taip buvo ne visada – pirmą kartą susipažinęs su tuometine Harry mergina karalius buvo sužavėtas.

Karolis netgi sutiko palydėti Meghan prie altoriaus jos vestuvių dieną, kai jos tėvas negalėjo dalyvauti ceremonijoje.

Dar prieš Harry ir Meghan susituokiant 2018 m. gegužę, karališkasis šaltinis atskleidė ypatingą pravardę, kurią tuometinis Velso princas suteikė savo būsimai marčiai, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė marčios pravardę 

Karališkosios teisės ekspertė Katie Nicholl knygoje „The New Royals“ aiškina, kad Karolis žavėjosi Meghan charakterio tvirtumu ir davė jai tai atspindinčią tinkamą pravardę.

REKLAMA

„Karolis savo būsimąją marčią dėl jos tvirtybės ir atsparumo praminė „Volframu“, – rašė K. Nicholl.

Tai jau ne pirmas kartas, kai pranešama apie Karolio marčiai suteiktą pravardę. Dar 2018 m. birželį laikraštis „Daily Mail“ rašė, kad Karolis pavadino Meghan „Volframu“ – metalo lydiniu, nes ji tokia tvirta ir nepalaužiama.

„Karolis žavisi Meghan dėl jos stiprybės ir stuburo, kurį ji suteikia Hariui, nes jis gali būti šiek tiek minkštakūnis, – sakė dienraščiui kitas šaltinis. – Tai buvo tikrai malonybinis vardas.“

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors „Volframas“ galbūt yra viena iš keistų karališkosios šeimos narių pravardžių, ji tikrai nėra pati keisčiausia. Kalbant apie karališkosios šeimos privatų šeimyninį gyvenimą už rūmų sienų, jie vieni kitus vadindavo įvairiausiomis pravardėmis.

Pavyzdžiui, velionė karalienė turėjo virtinę pravardžių, kurias naudojo jos artimiausi ir brangiausi žmonės – Kopūstėlis, Dešrelė, Gan Gan ir Lilibet, tačiau viena pravardė pranoko visas kitas.

Kaip rašo „Daily Mail“, kai jaunasis princas Williamas žaidė Bekingemo rūmuose, jis nuklydo ir ėmė šauktis pagalbos. Tačiau  visų susirinkusiųjų sumišimui, jis karalienę į pagalbą kvietė vadindamas ją ne „Močiute“, o „Gary“.

Alio, redaktoriau, o tai čia - nieko tokio - kad lygiai tas pats straipsnis - jau buvo publikuotas prieš porą savaičių?!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų