Paaiškėjo, ką Harry ir Meghan veiks dabar: rado būdą pagerbti ir savo sūnų

Jungtinės Karalystės princas Harry ir jo sutuoktinė Meghan Markle planuoja įsteigti plačios apimties pelno nesiekiančią organizaciją „Archewell“, antradienį pranešė žiniasklaida.

9

Sasekso kunigaikščiai, nuo praėjusios savaitės oficialiai atsisakę britų karališkosios šeimos aukšto rango narių pareigų, laikraščiui „The Daily Telegraph“ sakė, kad organizaciją steigs Jungtinėse Valstijose, kur yra įsikūrę dabar.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle ir princas Harry

Labdaros organizacijos veikla apims emocinę paramą grupėms, švietimą per multimedijas, gerovę skatinančios interneto svetainės kūrimą ir kitus dalykus.

Pasak poros, ji norėjo „padaryti kažką reikšminga, padaryti kažką svarbaus“.

Harry ir Meghan dokumentus savo naujos įmonės steigimui pateikė praėjusį mėnesį JAV, skelbia „The Daily Telegraph“.

Dėl kilusios koronaviruso pandemijos pora kol kas neskelbia visų būsimo projekto detalių, tačiau padarys atskirą pranešimą „tinkamu metu“, 

Jie siūlo „plataus masto ir ambicingų projektų komplektą“, pavadintą „Archwell“. Šis pavadinimas bus vartojamas vietoje anksčiau buvusio „Sussex Royal“ ženklo, priduriama laikraštyje. 

Pasitraukusi iš britų karališkosios šeimos priešakinių pozicijų pora sutiko atsisakyti šio ženklo ir „karališkųjų prakilnybių“ titulo.

Naujasis pavadinimas yra kilęs iš graikiško žodžio „Arche“, reiškiančio „veiksmo šaltinį“. Pranešama, kad šis žodis taip pat tapo įkvėpimu dėl poros 11 mėnesių sūnaus Archie Mountbatteno-Windsoro vardo.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, praėjusį mėnesį princo Harry šeima persikėlė į Kaliforniją. Sausio mėnesį Harry ir Meghan nurodė, kad ketina atsisakyti karališkosios šeimos narių gyvenimo ir „dirbti, kad taptų finansiškai nepriklausomi“.

Šis jų sprendimas reiškia, kad pora daugiau nevykdys karalienės Elizabeth II jiems pavestų karališkųjų pareigų ir jai nebeatstovaus.

Anksčiau buvo skelbta, kad Meghan labai slėgė gyvenimas laikantis griežtų šimtmečius gyvuojančios institucijos taisyklių ir pora pavargo nuo visus karališkosios šeimos įvykius aprašančios žiniasklaidos dėmesio.

Jų netikėtas pasitraukimas sukrėtė karališkąją šeimą. Panašu, kad jis buvo netikėtas karalienei ir kitiems aukšto rango karališkosios šeimos nariams.


Rašyti komentarą...
R
RIMA
2020-04-08 16:37:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu - vaikui nėra nei metų, jokių pasiekimų gyvenime... Ir nusprendė "pagerbti"???!!!
Atsakyti
0

B
Babyte
2020-04-08 10:57:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kreipinys Haris - Meganes skudurelis...
Atsakyti
-1

R
RIMA
2020-04-08 16:36:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu - vaikui nėra nei metų, jokių pasiekimų gyvenime... Ir nusprendė "pagerbti"???!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų