P. Hilton nustebino ukrainiečių patrauklumas

Užsienio pramogų šou verslo atstovė Paris Hilton save vadina viena gražiausių moterų pasaulyje. Garsenybė nestokoja kuklumo ir dažnai demonstruoja savo stilingus apdarus, kurie puikiai išryškina jos figūros privalumus. Tačiau ji taip pat dažnai pasisako už dailiosios lyties atstovių teises ir negaili joms komplimentų.

Paris Hilton lankėsi Ukrainoje, kur vyko grožio konkursas „Mis Ukraina“. Jame milijonierė buvo viena iš komisijos narių. Konkurso metu ji negailėjo gerų žodžių dalyvėms ir vėliau, socialiniame tinklalapyje „Twitter“ publikavo žinutę apie tai, kad ukrainietės yra vienos gražiausių moterų pasaulyje.

Paris Hilton taip pat rašė, kad ją nustebino tai, jog tokioje mažoje šalyje gali būti tokių gražuolių. Amerikietė taip pat Ukrainoje apsilankė naktiniuose klubuose, kur skanavo kokteilius, tekila ir šoko iki paryčių. Kaip žinia, Paris Hilton yra vadinama vakarėlių garsenybe.

Paris Hilton (nuotr. Alloverpress.ee)Paris Hilton (nuotr. Alloverpress.ee)


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2011-11-03 17:12:37
Pranešti apie netinkamą komentarą

Garsenybė nestokoja kuklumo ir dažnai demonstruoja savo stilingus apdarus, kurie puikiai išryškina jos figūros privalumus.


Patys perskaitot, ką parašot???
Atsakyti
0

m
mp
2011-11-03 17:23:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuo kada Ukraina maža šalis ? ;D
Atsakyti
0

u
ukrainietes
2011-11-03 20:43:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
grazios, bet lb nelaimingos...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų