Osbourne'as tikina, kad ateiviai egzistuoja: tai – JAV Vyriausybės sąmokslas

Roko legenda Ozzy Osbourne’as tikina, pradėjęs tikėti ateivių egzistavimu. Pasak jo, Amerikos vyriausybė tyčia slepia ateivių egzistavimo faktą. 

5

Ozzy Osbourne‘as iki šiol netikėjo, jog visatoje galime būti ne vieni. Visgi, dabar jis savo nuomonę teigia pakeitęs – vyras aiškina, jog Amerikos vyriausybė slepia ateivių egzistavimo faktą. Kodėl? Pasak Ozzy – norėdami apsaugoti krikščionišką tikėjimą ir apsisaugoti nuo sukilimo.   Žymusis metalistas nuomonę pakeitė pamatęs JAV jūrų laivyno vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuoti Žemės atmosferoje dideliu greičiu skrendantys neidentifikuoti objektai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ozzy Osbourne

JAV vyriausybė praėjusį mėnesį išleido nemažai dokumentų apie „susitikimus“ su neatpažintais skraidančiais objektais. Dokumentuose aprašyta virš šimto tokių atvejų, o pareigūnai prisipažįsta, negalintys jų paaiškinti. 

„Šiuo metu išeina daug informacijos ir kitų dalykų. Tas vaizdo įrašas, pavyzdžiui. Ar jūs matėte tuos dalykus? Jie suknistai tikri. 

Žinote, kodėl mums to nesako? Todėl, kad jei jie mums tai atskleistų, tai sunaikintų religijas ir visa kita“, – kalbėjo Ozzy Osbourne‘as. 

Paklaustas, ar tiki, kad ateiviai yra buvę Žemėje, Ozzy atsako: „Jei grįžtume į biblijinius laikus, kai kažkas atsitikdavo ir žmonės nežinojo, kas tai, visi galvojo, kad tai Dievas. 

Kai buvau reabilitacijoje dėl narkotikų, vienas vaikinas perskaitė skyrių iš Biblijos ir atrodė, kad jis apibūdina ateivių laivą“, – tikino rokeris.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-07-15 08:51:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
tik smalsu ar tuos ateivius šis narkomanas mato po dozės ar dozės negavęs?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų