Operos solistė Asmik Grigorian su vyru susilaukė kūdikio

Operos solistė Asmik Grigorian ir jos vyras, operos režisierius Vasilijus Barchatovas džiaugiasi ypatingu laikotarpiu – pora susilaukė dukros.

5

Prieš tai garsi moteris buvo ištekėjusi už operos solisto Giedriaus Žalio, o 2002-aisiais pora susilaukė sūnaus.

Primename, kad pora žiedus sumainė praėjusiais metais Kejos saloje, Graikijoje. Tradicinė vestuvių ceremonija vyko Panagia Kastrani vienuolyno cerkvėje, kur apsupti mylinčių tėvų ir artimųjų, draugų iš Lietuvos, Rusijos, Didžiosios Britanijos ir Vokietijos jaunieji įtvirtino savo santuoką.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Graikijoje ištekėjo operos solistė Asmik Grigorian

Tradiciškai prie altoriaus nuotaką atlydėjo tėtis, legendinis armėnų tenoras Gehamas Grigorianas, o poros liudininkais tapo artimi poros draugai: režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir scenaristas Pavelas Kukuškinas.

„Mes labai norėjome religinės ceremonijos. Aš esu krikštytas rusų ortodoksų cerkvėje, o Asmik - armėnų apaštališkoje bažnyčioje, todėl graikų pravoslavų tikėjimas apjungia mūsų abiejų religijas. Na, aišku, yra dar viena svarbi priežastis – Asmik visada šalta, todėl turėjome rasti vieta kur būtų šilta“, – tuomet juokavo Vasilijus.

„Prieš šešis metus saloje gyvenantis mano draugas dailininkas atvežė mane į šį vienuolyną ir čia aš susipažinau su popu Lefteriu, kuris puikiai groja daugeliu muzikinių instrumentų. Besiruošiant vestuvėms šis nuoširdus ir jautrus žmogus mums padėjo nepasiklysti milžiniškame biurokratinių dokumentų kiekyje, kurie reikalingi norint susituokti graikų pravoslavų cerkvėje. Graikų bažnyčioje reikalavimai yra labai griežti, nes tai - valstybinė institucija.“ – pasakojo jaunasis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų