Operos solistė Asmik Grigorian laukiasi kūdikio

Lietuvos operos solistė Asmik Grigorian ir jos vyras, operos režisierius Vasilijus Barchatovas, šiuo metu gyvena džiugiu laukimu – pora laukiasi kūdikio.

5

Prieš tai garsi moteris buvo ištekėjusi už operos solisto Giedriaus Žalio, o 2002-aisiais pora susilaukė sūnaus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Graikijoje ištekėjo operos solistė Asmik Grigorian

Primename, kad pora žiedus sumainė praėjusiais metais Kejos saloje, Graikijoje. Tradicinė vestuvių ceremonija vyko Panagia Kastrani vienuolyno cerkvėje, kur apsupti mylinčių tėvų ir artimųjų, draugų iš Lietuvos, Rusijos, Didžiosios Britanijos ir Vokietijos jaunieji įtvirtino savo santuoką. Tradiciškai prie altoriaus nuotaką atlydėjo tėtis, legendinis armėnų tenoras Gehamas Grigorianas, o poros liudininkais tapo artimi poros draugai: režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir scenaristas Pavelas Kukuškinas.

„Mes labai norėjome religinės ceremonijos. Aš esu krikštytas rusų ortodoksų cerkvėje, o Asmik - armėnų apaštališkoje bažnyčioje, todėl graikų pravoslavų tikėjimas apjungia mūsų abiejų religijas. Na, aišku, yra dar viena svarbi priežastis – Asmik visada šalta, todėl turėjome rasti vieta kur būtų šilta“, – tuomet juokavo Vasilijus.

REKLAMA

„Prieš šešis metus saloje gyvenantis mano draugas dailininkas atvežė mane į šį vienuolyną ir čia aš susipažinau su popu Lefteriu, kuris puikiai groja daugeliu muzikinių instrumentų. Besiruošiant vestuvėms šis nuoširdus ir jautrus žmogus mums padėjo nepasiklysti milžiniškame biurokratinių dokumentų kiekyje, kurie reikalingi norint susituokti graikų pravoslavų cerkvėje. Graikų bažnyčioje reikalavimai yra labai griežti, nes tai - valstybinė institucija.“ – pasakojo jaunasis.

Poros pasirinkimas buvo idealus: tūkstantmetę istorija turinti graikų žemė alsavo autentiška atmosfera, vienuolyno cerkves varpai ir maldos, degančios žvakės ir plevėsuojanti Asmik suknia. Ji buvo pasipuošusi graikų deivių skulptūras primenančia prislopintos rožinės spalvos suknele, o rankose laikė laukinių levandų puokštę. Vasilijus pasirinko specialiai jam sukurtą fraką.

Vestuvinė vakarienė vyko geriausiame salos restorane, kur svečių laukė tikra graikų puota terasoje su atsiveriančiu puikiu vaizdu į šiuolaikinio pasaulio dar nepaliestą salą bei nuostabų saulėlydį, skęstantį jūros bangose. Šventę vedė absoliutus šios srities virtuozas - žymus dainininkas, poetas, kompozitorius ir TV žvaigždė Markas Tismanas. Vakaro metu grojo graikų liaudies muzikos duetas ir mėgstamiausia Asmik ir Vasilijaus jaunystės grupe iš Ukrainos „5’nizza“ (dabar pasivadinę SunSay).

„Esu pats laimingiausias žmogus. Šiandien turiu viską, ir dar daugiau, negu kada nors galėjau svajoti.“ – tokiais žodžiais, po tris dienas trukusios šventės, su draugais atsisveikino Asmik.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų