Operos solistas Karpis džiaugiasi kitokia premjera: visa tai yra ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio

Gruodžio pradžioje TV3 startavo nauja laida „Klo(u)nai“, kurioje žinomiausi šalies aktoriai įsikūnija į garsius Lietuvos žmones. Prie laidos vedėjų vairo stojo aktorius Sakalas Uždavinys ir operos solistas Rafailas Karpis, kuris šią savo patirtį vadina savotiška premjera.

Naujienų portalui tv3.lt Rafailas papasakojo apie su nauja laida į gyvenimą atėjusius iššūkius bei atskleidė keletą filmavimo užkulisių detalių.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Operos solistas Karpis džiaugiasi kitokia premjera: visa tai yra ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio

Anksčiau R. Karpis yra vedęs ne vieną renginį, vis dėlto laidos vedėjo amplua jam yra naujas. „Tegul vertina žiūrovas. Man tai yra ganėtinai nauja, tad tai yra įdomus iššūkis. Kai turime tokią pandeminę situaciją, tai taip pat ir džiugina, kad kai negalėjome dirbti Operos teatre, buvo galima dirbti čia. Buvo visai smagu, įdomu ir naudinga“, – patirtimi dalijosi operos solistas.

Vis dėlto jis neslepia, kad pačiam save vertinti yra be galo sunku. „Man, tiesą pasakius, nepatinka (juokiasi). Iš šono į save pažiūrėjus, sau visuomet atrodai kažkaip kitaip. Save vertinti būtų nekuklu. Šiaip jau tai yra ganėtinai sudėtingas darbas. Filmavimai tikrai nėra lengvi. Visa tai yra ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio…“ – sako jis.

Tiesa, laidoje „Klo(u)nai“ R. Karpiui kompaniją palaiko S. Uždavinys, kuriam televizija – tikrai ne naujiena. Jam komplimentų negailėjo ir operos solistas: „Tai yra nuostabus, puikus aktorius, su kuriuo labai saugu ir malonu. Žinai, kad jei kažką padarysi ne taip, tai visada turi stiprų užnugarį.“

Prieš kelias savaites S. Uždavinys naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu minėjo, jog pirmieji filmavimai kėlė ir nemažai iššūkių, mat jiems su R. Karpiu reikėjo atrasti savo vietą, išpildyti save kaip vedėjus.

„Kartu visuomet yra lengviau, bet, aišku, dar yra ir laidos prodiuseriai, kurie visą laiką bando tiksliau mus įstatyti į formatą. Jie viską žino labai gerai, žino, ko nori žiūrovas. O mums tenka jų klausyti ir su jų bei vienas kito pagalba įsivažiuoti dar geriau“, – postūmiu į priekį dabar džiaugėsi R. Karpis.

REKLAMA

Taip pat žinomas vyras neslėpė, kad kai kurie garsių aktorių pasirodymai sugebėjo kaip reikiant priblokšti ir jį patį: „Kai kurie laidos dalyviai manęs nepaliauja stebinti kiekvieno filmavimo metu. Džiaugiuosi, kad surinktas toks būrys nuostabių aktorių, kurie sugeba gražiai, linksmai, bet tuo pačiu metu ir neįžeisdami parodijuoti žymius žmones.“

Paklaustas, ar jo šeima – didžiausi laidos fanai, R. Karpis užsiminė, kad kol kas spėjo pamatyti tik pirmąją laidą, tačiau atsiliepimai – geri. „Galbūt dėl to, kad tai – mano šeima, jiems tai tikrai patiko. Mes visi apsidžiaugėme, nes pagal tai, kaip greit mes turėjome suprasti, suvokti ir tai pagaminti, šeimyna liko tikrai patenkinta. Visiems smagu, visiems gerai“, – šypsojosi R. Karpis.

Vis dėlto atžaloms laidą perprasti kol kas dar sunkiau: „Vaikams galbūt dar nėra taip įdomu, nes vaikai dar nesugeba palyginti tų garsių žmonių, kuriuos „Klo(u)nai“ įkūnija. Jie dar nesupranta tos temos, tad, galbūt, suaugusiems šioje vietoje įdomiau, kadangi mūsų vaikai dar nežino ir daugelio originalų, kuriuos parodijuoja aktoriai.“

Jau visai netrukus sulauksime ir didžiųjų metų šventės, kurios operos solistui bus kitokios ir dėl darbų, vis dėlto jis į situaciją žiūri pozityviai ir skatina tai daryti ir visus aplinkinius.

„Anksčiau gruodžio mėnesis būdavo tas, kur per mėnesį turėdavai vos kelias išeigines ir kartais net ne po vieną pasirodymą per dieną. Dabar viskas yra sustoję, taigi tai gera galimybė pabūti su šeima, artimaisiais, su dukromis, žmona, kažkaip tą buvimą kartu įprasminti. Jei daugiau pasnigtų, būtų dar smagiau“, – šyptelėjo jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad įspūdingoje „Klo(u)nų“ studijoje įrengta moderni laboratorija, kurioje „klonuojamos“ Lietuvos įžymybės: muzikos, politikos, visuomenės, interneto ir kitų sričių Lietuvos žvaigždės.  

Projekte dalyvauja garsiausi mūsų šalies kino, teatro ir televizijos aktoriai: Ineta Stasiulytė, Arūnas Sakalauskas, Lina Rastokaitė, Ramūnas Rudokas, Aistė Lasytė, Šarūnas Banevičius, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Ramūnas Šimukauskas.

Jie – tikri įsikūnijimo specialistai ir improvizacijų virtuozai, sukursiantys stulbinančius muzikos, vaidybinių situacijų ir improvizacijos pasirodymus. Geriausios emocijos ir juokas – garantuoti! 

„Klo(u)nai“ – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų