Paskutiniu metu mergelių grupė YVA – užmigo, o jų žvaigždė – nublanko… Skandalai aprimo, Zvonkės piarai kažkur išgaravo, o OLIALIA PUPYTĖS akivaizdžiai tampa naujosiomis scenos lėlytėmis, šias pozicijas atimdamos iš Natalijos ir jos mergelių.

Ko gero, N. Zvonkė nusprendė gelbėti padėtį ir imtis drastiškų priemonių – į grupę pasikvietė draugužę, olialia mergaitę Ievą Stasiulevičiūtę. Įdomus sprendimas… Įdomu, ji bent dainuoti sugeba?

Ne karjeros pasiekimais, o draugyste su Vytautu Šapranausku išgarsėjusi moteriškė sugalvojo uždainuoti! Na, na, pažiūrėsime kas iš to išeis…

Beje, po Vilnių jau kelis mėnesius sklando gandai, kad Zvonkų ir Šapro su Ieva šeimynėlės labai susidraugavo. Kalbama, kad ketveriukė dažnai kartu leidžia laisvalaikį. Gal tai ir lėmė naujosios grupės mergelės pasirinkimą?
Ieva Stasiulevičiūtė (2008 m.). Olialia.lt nuotr.
Rašyti komentarą...
a
aksana pikul
2010-03-25 12:36:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip uždainuos? Papais? Bet kad negraži šita.
Atsakyti
0

*
*
2010-03-25 12:56:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cirkai šitoj ,,žvaigždžių" šaly Lietuvoj... Daugiau nieko. Kaip diena, taip nauja komedija- pradedant SEIMO nariais, baigiant ,,DAINININKAIS", neturinčiais jokio supratimo apie muziką (nei klausos, nei balso...).
Atsakyti
0

s
simas
2010-03-25 14:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau zvonkei kaput,mija irto geriau pavaro
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų