Oksana Pikul – apie galimybių pasus ir patarimus valdžiai: reiktų imtis griežtesnių priemonių

Lietuvoje jau beveik dvi savaites galioja naujos taisyklės – į įvairias parduotuves, grožio salonus ir kitus verslus neįleidžiami žmonės, neturintys galimybių paso. Grožio namų įkūrėja Oksana Pikul tikina, didelio klientų pasipiktinimo nesulaukusi, tačiau mano, kad apsaugos priemonės turėtų būti griežtesnės. 

26

Oksanos grožio namuose itin griežtai laikomasi nustatytų taisyklių – visi be išimties privalo parodyti galimybių pasą, kuriuos darbuotojai griežtai tikrina. 

Moteris pasakoja, jog yra tekę atsisakyti aptarnauti klientus, neparodžiusius galiojančio galimybių paso: „Be abejo laikomės išleistų reikalavimų. Visų prašome parodyti pasus, turime programėles, su kuriomis tikriname juos. 

Ar sumažėjo srautai? Šiek tiek. Nepasakyčiau, kad labai pajutome tą mažėjimo tendenciją, bet truputį srautas tikrai apmažėjo. 

Kiek teko bendrauti su kosmetologėmis, jos pasakojo, kad yra buvę atvejų, kai teko kliento kosmetologiniame kabinete atsiprašyti, ir paprašyti ateiti pasidarius testą“, – pasakoja O. Pikul. 

Kaip į naujas taisykles reaguoja Oksanos grožio namų klientai? Pasak jos, nuomonės labai įvairios, o ji pati tikina suprantanti, kodėl lietuviai galimybių pasus laiko tokia jautria tema: 

„Labai įvairūs žmonės, jų nuomonės taip pat įvairios. Vieni piktinasi, kiti priima tai labai ramiai – kaip natūralų ir paprastą dalyką. 

Nemaloni situacija mums, verslininkams. Žinoma, kad nėra labai smagu reikalauti dokumento. Nėra smagu ir esant tam tikrai situacijai atsiprašyti žmogaus ir išsiųsti. 

Man apskritai nepatinka žmonių skirstymas, atitinkamų dokumentų tikrinimas. Aš juos puikiai suprantu, man aišku, kad žmonės yra pervargę. Ir mes pavargę – žmonės, turintys verslus. 

Nieko nepadarysi, svarbiausia, kad visi būtų sveiki. Jei valdžiai atrodo, kad tai užtikrins saugą, reiškia to reikia“, – teigia Oksana. 

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pikul atvėrė prabanga alsuojančio salono duris

Oksana tikina, neapsiimanti spėlioti ateities. Visgi, moteris turi nuomonę apie dabar galiojančias saugumo priemones – pasak jos, pastarosios turėtų būti griežtesnės: 

„Sunku pakomentuoti, negaliu pasakyti, kas bus ateityje. Bet kokiu atveju, nieko nepadarysi – reikia laikytis nurodymų ir įstatymų. 

Mano nuomone, turėtų būti kiek kitokie tie veiksmai, siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso, užtikrinti saugumą. 

Man atrodo, kad turėtų būti įvestos kaukės nepriklausomai nuo galimybių paso turėjimo, ir itin griežtas rankų dezinfekavimas. Ir testavimas su termometrais, kaip tai daroma mokyklose“, – įsitikinusi O. Pikul.


Rašyti komentarą...
I
IŠSITRINA
2021-09-25 09:26:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
GALVĄ ŠITA PRIPUMPUOTA,DIRBTINĖ BLONDINĖ SU SAVO PATARIMAIS IR PROTELIU GALĖJO IR PATYLĖT,NES NUSVAIGO,KAIP TOTALI DURNĖ
Atsakyti
-48

J
Juokinga ekspertė
2021-09-25 08:59:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai pralinksminots.. Cha...patarėja, neapibrėžtas artikelis.
Atsakyti
-40

S
Stebėtojas
2021-09-25 09:11:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas žodis - blondinė.
Atsakyti
-43

SKAITYTI KOMENTARUS (151)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų