Dainininką Eugenijų Ostapenką sumušęs ir drabužius suplėšęs 28-erių metų anksčiau teistas šiaulietis Vytautas Janulis pripažintas kaltu ir nuteistas metams laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant tokiam pačiam laikotarpiui.

Šiaulių miesto apylinkės teismas, ketvirtadienį paskelbęs nuosprendį baudžiamojoje byloje, įpareigojo V. Janulį per 5 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos atlyginti nukentėjusiajam turtinę ir neturtinę žalą. Per bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį nuteistasis be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą, sutikimo negalės išvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip 7 paroms. V. Januliui teismas paskyrė ir baudžiamojo poveikio priemonę - 40 valandų nemokamų darbų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos ar kitose nevalstybinėse įstaigose bei organizacijose, įpareigojant juos atlikti per 2 mėnesius nuo teismo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos.

Nuteistasis teismo sprendimu nukentėjusiajam E. Ostapenkai turės atlyginti 2700 litų turtinę ir neturtinę žalą. Iš V. Janulio valstybei priteista 359 litai proceso išlaidų.

Byla buvo nagrinėjama neviešuose posėdžiuose.

2010 metų gegužę dainininkas E. Ostapenka viešėjo Šiaulių mieste. Aplinkybių sutapimu šou pasaulio atstovas ir V. Janulis kurį laiką linksminosi viename miesto bare, kartu vaišinosi. Po kurio laiko vyrai atsidūrė prie mieste esančio Talkšos ežero. Įsižiebus konfliktui, V. Janulis dainininkui kumščiu kelis kartus smogė į veidą, nuo smūgio nukentėjusysis užgriuvo ant spygliuotos tvoros ir susižalojo kairės rankos plaštaką ir mažąjį pirštą. Buvo suplėšyta nukentėjusiojo 700 litų kainuojanti odinė striukė.

E. Ostapenkos teigimu, piršto trauma ir gydymas pakenkė jo kaip dainininko karjerai, jis patyrė materialinių nuostolių, dvasinių išgyvenimų.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2012-03-16 10:07:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greičiausiai vėl nuolaidžiaujama chuliganui.Gal ne veltui? Taip tarpsta nusikaltimai Lietuvoj dėl neteisingų LR teismų.
Atsakyti
0

l
lopeta
2012-03-16 13:23:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kokia rar foto
Atsakyti
0

k
kas toks
2012-03-17 12:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas dainininkas ostapenkas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų