Nuo plastinių operacijų priklausoma mergina nežada sustoti: tikina, kad apie ją svajoja visi vyrai

Žmonės turi pačių įvairiausių priklausomybių, vis dėlto ne veltui sakoma, kad tai, kas per daug, tikrai yra nesveika. Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau žmonių, kurie yra priklausomi net ir nuo tokių dalykų, kaip plastinės operacijos.

18

Viena tokių – 21 metų Serena Smith iš Toronto. Merginos tikslas – kuo įmanoma labiau netikras, „plastikinis“ įvaizdis.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuo plastinių operacijų priklausoma mergina nežada sustoti: tikina, kad apie ją svajoja visi vyrai

Šiuo metu mergina yra išleidusi virš 17 tūkst. eurų savo norimam grožio idealui pasiekti, ir nė nepaisant to, jog pati Serena pripažįsta, kad žmonės gatvėje į ja žiūri keistai,  ji nė nežada sustoti.

Grožio salone dirbanti ir apie dainininkės karjerą svajojanti mergina pripažino, kad net ir jos mylimasis prašo, kad ši liautųsi save „gražinusi“ specialistų pagalba. Tiesa, jos priežastis – kiek kitokia, nei kitų. Vaikinas įsitikinęs, kad S. Smith taps tokia graži, kad ir kiti vyrai dėl jos pames galvas.

Pati Serena visuomet galvojo, kad atrodo pernelyg paprastai, todėl jos siekiamybė yra tokia išvaizda, kaip Britney Spears, Paris Hilton, Pamela Anderson bei kitos garsios šviesiaplaukės.

Pirmoji jos operacija buvo krūtų didinimo. Tąkart „A“ krūtinės savininkė nusprendė norinti turėti kur kas didesnes krūtis, todėl ryžosi net „D“ dydžiui. Vis dėlto ši operacija nepadarė jos laimingesne, todėl netrukus ji nusprendė ryžtis ir keliems pakeitimams veide, kam buvo pasitelktas botoksas.

Kai pradėjo susitikinėti su savo vaikinu, šis netrukus Serenos paprašė nustoti keisti savo išvaizdą, vis dėlto jai tokie prašymai buvo nė motais. Ji netgi tikina, kad kaip jis siekia turėti kuo didesnius raumenis, taip ji siekia kuo įmanoma labiau netikroviškos išvaizdos.

„Dar būdama jauna ėmiau žavėtis plastinėmis operacijomis – apie tai žiūrėdavau įvairias dokumentines laidas. Bet prieš pasitobulindama ir pati, aš tikrai nesijaučiau savimi – tik labai paprasta persona, susiliejanti su kitais. Žinoma, aš turėjau natūralų grožį, bet jis mano skoniui buvo per paprastas“, – atviravo gražuolė.

Tiesa, dabar – viskas pasikeitė. Pati Serena pripažįsta, kad dabar jai išėjus į gatves, ji puikiai mato, kaip vyrai valgo ją akimis. „Matau, kaip jie ignoruoja savo žmonas ir vaikus ir stebi mane, nes, tikriausiai, galvoja, kaip būtų puiku, jei būtų ne su jais, o su manimi“, – drąsiai kalba S. Smith.

REKLAMA

„Net jei išeinu iš namų nepasidažiusi (o tai nutinka labai retai), vyrai vis tiek prieina prie manęs, bando kalbėtis ir įsiūlyti savo numerį – tikrai labai juokinga“, – prideda ji.

Ateityje Serena ketina pasidaryti į lėlės barbės panašią nosį, kiek pasikelti antakius, smakrą, plaukų liniją, o sėdmenis patobulinti implantais. „Turiu suplanavusi didelių dalykų, tai – tik pradžia“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
o
op
2019-11-11 14:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
panasi i zuvi, yra, bus visa plastikine, o kai uzbaigs jos galiojimo laikas, ja priduos i taros supirktuve, kad perdirbtu
Atsakyti
0

P
Paziurejau
2019-11-12 09:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki 10 foto... pykina dabar, einu pavemti. Reto slykstumo snukis jos
Atsakyti
0

R
R
2019-11-11 19:08:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gali norėt jei i snuki baisu pažiurėt..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų