tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo antrąją tiesioginę muzikinio projekto „X faktorius“ laidą. Visi dalyviai stengėsi sublizgėti, tačiau užsitarnauti žiūrovų meilę – ne taip paprasta. Dvi grupės projektą jau paliko – kas laukia kitų?

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo antrąją tiesioginę muzikinio projekto „X faktorius“ laidą. Visi dalyviai stengėsi sublizgėti, tačiau užsitarnauti žiūrovų meilę – ne taip paprasta. Dvi grupės projektą jau paliko – kas laukia kitų?

REKLAMA

Pasirodžius visiems dalyviams, savo nuomonę balsuodami išsakė TV3 televizijos žiūrovai.

Mažiausiai balsų surinko ir projektą palieka Karolis Mačėnas ir Arnas Pelakauskas.

Žiūrovai nubalsavo, kad projekte dar pasilieka ukrainietis Demianas Shyianas.

Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad į kitą finalo etapą patenka: grupė „Spurr“, Elvija Zvicevičiūtė, Gabrielė Kalniškytė, Jausmė Elena Stonkutė, Vytautė Gaižauskaitė, Dovydas Misiūnas-Dovi, Domantas Rolis.

„X faktoriaus“ laidoje žiūrovai matė ne tik dramatiškas ar įtampos kupinas akimirkas – visi atlikėjai teisėjams ir žiūrovams dovanojo geriausius savo pasirodymus, taip sukurdami magišką vakarą. Jo pradžioje paaiškėjo ir paskutinis Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandos narys – juo tapo Arnas Pelakauskas. O štai kitą teisėją – Justę Arlauskaitę-Jazzu – pirmąją laidą laikinai pakeitė Lietuvos muzikos pasaulio legenda, Andrius Mamontovas.

REKLAMA

Pirmasis scenoje pasirodė Karolis Mačėnas, kuris dėl muzikos atsisakė darbo. Savo svajonės nusprendęs siekti „X faktoriaus“ dalyvis sulaukė pagyrų dėl švaraus pasirodymo – kūrinys skambėjo kaip įrašas. „Labai gerai pasirinkta daina, viskas atrodė įtikinamai“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

REKLAMA

Elvija Zvicevičiūtė į projektą pateko išrinkta žiūrovų balsavime. Publika po paauglės pasirodymo plojo atsistojusi, tačiau teisėjai turėjo ir pastabų. „Man labai trūko dainos vedimo... Tavo gražus balso tembras, tačiau reikia drąsos“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.  „Šioje dainoje pasigedau Elvijos – man norisi matyti, kas tu esi. Pasislėpei dainoje“, – kalbėjo A. Mamontovas.

Gabrielė Kalniškytė buvo pavadinta labai gera atlikėja – diva ir disko karaliene. „Tu tiesiog gimei dainuoti disko“, – pastebėjo A.Mamontovas.

REKLAMA

Dovydas Misiūnas-Dovi nori, kad žmonės jo klausydami jaustųsi gerai. Panašu, kad dalyviui tai pavyko!

„Man patiko, kad tu nesislapstei už gitaros, gerai tvarkaisi su mikrofonu. Buvo labai gražu žiūrėti, blizgėjai“, – sakė S. Urbonavičius-Samas. 

„Jei nebalsuosite už Dovydą, turėsiu problemų su Juste“, – pokštavo A. Mamontovas.

Penktuoju numeriu pasirodžiusi Vytautė Gaižauskaitė nustebino teisėjus. Teisėjai teigė, kad Vytautė Gaižauskaitė atrodo labai trapi, tačiau jos viduje – didelė jėga.

REKLAMA
REKLAMA

„Galiu tik pasidžiaugti. Šį vakarą tavęs klausiausi per repeticijas ir mačiau, kaip myžčiojai, bet kai prasidėjo tiesioginis eteris, pamačiau, kaip susiėmei“, – kalbėjo S. Prūsaitis.

Arnas Pelakauskas projekte pasirodė pelnęs tv3.lt žiūrovų simpatijas. Teisėjai buvo nustebinti ir tikino, kad į Arną labai įdomu žiūrėti.

„Į Arną labai įdomu žiūrėti. Manau, kad savo asmeniniu keliu mus atvesi vis kitur. Nesibaigianti intriga“, – sakė A. Mamontovas.

REKLAMA

„Yra labai daug atlikėjų, kurie neturi ypatingo balso. Bet jie turi labai gerą stilių. Tu esi vienas iš jų“, – Arną gyrė Marijonas Mikutavičius.

Septintoji – Jausmė Elena Stonkutė. Jausmė iš prigimties yra kukli, o muziką laiko bendryste, bet ne konkurencija. Šįkart ji sulaukė teisėjų kritikos.

„Praeitą kartą man tavo daina labiau patiko... Daina buvo efektingesnė, o šįkart turėjau nuolat klaust: kas čia vyksta?“ – sakė Saulius Prūsaitis.

REKLAMA

Ukrainietis Demianas Shyianas scenoje vėl uždainavo lietuviškai! Dalyvis atliko nuotaikingąją Manto Jankavičiaus dainą „Čiuožki“. Pasirodymu teisėjai buvo tiesiog sužavėti.

„Tau taip tinka tos lietuviškos dainos... Tau belieka tik atsistojus paploti“ – šypsojosi Saulius Urbonavičius-Samas.

Lietuviškuoju Samu Smithu pramintas Domantas Rolis pasirodė taip, kad nebuvo prie ko prikibti.

„Gal tai mano seniokiškas nusistatymas, bet iš tavęs aš dažniausiai mažiausiai tikiuosi. Tačiau su savo užsidegimu kaskart mane nustebini, padarai viską vis geriau“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

Paskutinieji – grupė „Spurr“ sugebėjo nustebinti savo muzika bei atnešė šventę į sceną. Šįkart jie pasirinko truputį liūdnesnę dainą, tačiau vis vien sugebėjo užvesti publiką.

„X faktoriaus“ finalistų pasirodymai – jau šį sekmadienį, „X faktoriuje“, 19.30 val. per TV3!

Žinojau, kad nelaimės,bet širdyje vyliausi, kad Arnas išsilaikys iki pat galo... Deja, "nugalėjo" politikavimas... Tikras absurdo teatras !
Šaunuoliai "SPURR"!!!Sėkmės!!!Tik pirmyn!!!
Už tokią "nuomonę" tai tikrai sodint į "kaliūzę" pantorių/autorę... Gal jis ir "kitoks", bet muzika jame gyvena... Jis tikras... Jis nuoširdus...Jis neapsimeta... Tik bijau, kad "prodiuseris" pasinaudos jo talentu ir kūdikišku naivumu bei patiklumu savo naudai, o ne šio talentingo jaunuolio tolimesnei karjerai vystyti...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų