Netikėtas posūkis televizijos laidų vedėjo gyvenime: po 27-erių metų santuokos pareiškė, kad yra gėjus

Gyvenimas yra netikėtas, nenuspėjamas ir įdomus. Niekada negali žinoti, kas atsitiks. Netikėtą posūkį gyvenime patyrė ir populiarus Didžiosios Britanijos televizijos laidų vedėjas Phillipas Schofieldas. Vyrui 57-eri ir yra ko ne 27 metus vedęs Stephanie Low. Rodos, jie laiminai susituokę, augina dvi dukteris, tačiau visai neseniai vyras pareiškė netikėtą faktą.

6

Anot thesun.co.uk, jis vienos laidos metu nusprendė atsiverti ir prisipažinti, kad yra homoseksualus.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Phillipas Schofieldas su šeima

Vyras prieš kameras susikaupė ir papasakojo, kad akmuo nuo širdies nuriedėjo, kuomet jis prisipažino šeimai: „Pradėjau jaustis „lengvesnis“ pasakęs savo šeimai ir draugams – sakydamas, kad kalbėjimas apie šiuos dalykus „gelbsti“.

Phillipo pasakojimu, jo šeima jį priėmė tokį, koks jis yra ir pridūrė: „Mes visada būsime šeima. Mes – keturi, vadiname save šeima.“

Tiesa, apie tai, kad jis yra gėjus, vyras pranešė ir socialiniame tinkle: „Turėdamas stiprybės ir palaikydamas savo žmoną ir dukras, aš susitaikiau su tuo, kad esu gėjus.“  


Rašyti komentarą...
V
Vargsas tu zmogus
2020-02-23 02:05:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ant kie tave eda paranoja. Esi labai nelaimingas. Te atleidzia tau dievas
Atsakyti
0

L
Lietuvis
2020-02-09 14:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnio tikslas skleisti homoseksualistų propagandą!
Gal buvo vaikystėj tvirkinamas ar išprievartautas.
Bet ar bent kartą matėt straipsnį, kur parašytų, jog homoseksualistas jaučiasi patekęs lyg į sektą, iš kurios nebeišleidžia jo kiti nariai?
Ar matėt straipsnį apie pasidariusį operaciją, nusipjovė lyties organus, o paskui verkė ir gailėjosi, kad sužalojo sau kūną? Tokių atvejų tūkstančiai yra, bet apie tai nerašo ir nerašys, nes propagandos valdytojai to neleidžia.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų