Neseniai susižadėjusi Vaida Skaisgirė atvėrė namų duris: įsikūrė svajonių būstą

Naujajam TV3 sezonui daugelis laidų atnaujina vedėjus, įrangą, o štai Vaida Skaisgirė atnaujina laidos erdvę – savą virtuvę pavertė filmavimo aikštele.

Tv3.lt portalas televizijos laidų vedėją užklupo bevažiuojant į laidos „Virtuvės istorijos“ susitikimą.  Moteris prisipažįsta, kad bus kiek keista, kad jos asmeninėje virtuvėje suksis kiti šefai, bet mano, kad tai padės susitapatinti su žiūrovu.

„Kadangi aš pati esu tokia maisto gamybos fanatikė ir mėgėja, tai man gal kiek keistoka bus matyti kitus šefus savo virtuvėje, – juokiasi ji. – Bet kadangi labai myliu savo darbą, tai pradėjome svarstyti koncepcijos atnaujinimą, tai atnaujinant šią laidą labai norėjau, kad žiūrovai, žiūrintys laidą, patys jaustųsi kaip svečiuose esantys, virtuvėje, kurioje mezgasi smagiausi pokalbiai ir kurioje gimsta skaniausi kulinariniai šedevrai.

Žvelgiant į tai, kad dabar kaip tik įsikūriau svajonių namus ir ypač naują virtuvę, man kilo mintis, kad laida gali būti filmuojama būtent čia. Tuo pačiu yra šiokių tokių keistumų, bet iš tiesų viskas labai fainai ir gražiai gaunasi čia ir manau, kad žiūrovams labai patiks atsinaujinusi laida.“

Kiti namų kampeliai irgi gali tapti laidų erdvėmis

Vaida sako, kad dėl laidos didelių pokyčių virtuvės interjere nereikėjo svarstyti: „Kažkaip viskas sutapo ir su laidos, ir su mano pačios asmeniniais poreikiais, o kažkokių pakeitimų būtent dėl laidos daryti neteko.

Norisi, kad kiekvienas kampelis būtų toks, kaip buvo apgalvota.“

Paklausėme, ar jau įsileidus operatorius į virtuvę nekyla idėjų ir kitus namų kampelius paversti filmavimo aikštelėmis.

„Kodėl gi ne? Aš manau, kad kadangi mūsų darbas televizijoje yra toks gan specifinis ir kad turime sukurti tokią aplinką, kuri būtų artimiausia žiūrovui, o man virtuvė atrodo atvira ir nuoširdi.

Jei kiltų idėja kokios ar gyvenimo būdo, ar interjero laidos, manau, kad nesibodėčiau įsileisti savo komandos į namus. Kadangi su jais dirbu jau ne vienerius metus, tai jie ir taip mano namuose svečiai būna ir tikrai nematau jokios problemos ar privatumo pažeidimų“, – sako ji.

Naujo sezono koncepcija

Moteris sako, kad naujajame sezone kulinarinė laida žvelgs kiek plačiau į maisto gaminimą. Anot pašnekovės, kulinarija sukasi ne vien tik apie tinkamas technikas ar įrankius, bet ir apie virtuvę gaubiančias žmonių istorijas.

„Naujame „Virtuvės istorijos“ sezone atsižvelgsime į pavadinimą Virtuvės istorijos. Todėl ilgametei laidos vedėjai Ilonai kyla didžiausia misija iš laidos pašnekovų ištraukti pačias įdomiausias, negirdėtas, smagiausias tam tikro žmogaus virtuvės istorijas.

Maistas vis vien dažnai yra ne vien tik mūsų kuras, o ir tas ritualas, kuris turi daug sąsajų su prisiminimais, vaikyste, svarbiais gyvenimo etapais. Tai laidos viena dalis bus tas įdomus, smagus, labai geras pokalbis, o kita dalis – maisto gamyba ir patarimai, kaip geriau pagaminti tam tikrą patiekalą namų sąlygomis.“


Rašyti komentarą...
a
aha
2021-09-06 18:38:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
o su kuo susizadejo?ar su tuo kur pabeges nuo zmonos jai uzpakali masazavo po palmem?
Atsakyti
0

A
Armanda
2021-09-09 21:31:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl apie ją rašote, tai eilinė mergaitė pasinaudonusi buvusio vyro sukurta erdve.
Atsakyti
0

G
Ggg
2021-09-10 17:26:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gales su bobiku gyventi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų