Neseniai susituokę „Formulės 1“ žvaigždė ir dizainerė Ruškytė tapo tėvais: parodė ką tik gimusią mažylę ir atskleidė vardą

F-1 lenktynininkas Niko Hulkenbergas – kaip niekad laimingas, žinomas vyras birželio 18-ąją sumainė aukso žiedus su lietuvaite, drabužių prekės ženklo „The Crochet Girl“ įkūrėja Eglė Ruškytė. Tiesa, ši džiugi žinia yra ne vienintelė jų šeimoje.

Socialiniame tinkle jie pranešė, jog sulaukė šeimos pagausėjimo.

„Praėjusį penktadienį, rugsėjo 24-ąją, Noemi Sky Hulkenberg nusprendė išvysti dienos šviesą ir paversti mus besididžiuojančiais tėvais. Mes visi jaučiamės gerai ir jau grįžome namo“, – brūkštelėjo E. Ruškytė.

E.Ruškytė gyvena išsvajotame Monako mieste. Prieš keletą metų ji nutarė pradėti nerti sukneles, kurias šiandien yra nusipirkusios tokios garsenybės kaip Heidi Klum ar Rihanna. Taip pat merginą gyvenime visuomet palaiko jos mylimasis Niko.

Prieš kelis metus kalbintos Eglės Ruškytės istorija tikriausiai daugeliui lietuvių galėtų skambėti kaip tikra sėkmės istorija. Nors pati ji kuklinasi ir sako, kad tai yra ne sėkmė, o tiesiog – jos gyvenimas. 

Troško išvažiuoti

Pati E. Ruškytė yra kilusi iš labai mažai kam žinomos gyvenvietės Sedos. Mažeikių rajone įsikūrusiame nedideliame miestelyje ji užaugo ir baigė mokyklą. O augo ji tikrai gausioje brolių ir seserų apsuptyje.

„Esu kilusi iš didelės šeimos. Turiu dvi seseris ir du brolius. Visada, kai grįžtu į Lietuvą, turiu pas ką nuvažiuoti. Kartais visų aplankyti net ir nesuspėju“, – juokiasi mergina.

Vos tik pabaigusi mokyklą, E. Ruškytė nusprendė mokslus tęsti Kaune, čia ji baigė Lietuvos žemės ūkio universitetą ir įgijo apželdinimo specialybę. Nors dabar mergina juokiasi, kad tai neturi nieko bendro su dabartiniu jos gyvenimu. Tik pabaigusi universitetą, ji nusprendė neužsibūti ir Kaune, išvažiavo ieškoti savo laimės į Londoną.

„Norėjau gyvenimiškų potyrių. Nors visai nemokėjau kalbos, troškau išvažiuoti į užsienį. Žinoma, nemokant anglų kalbos, teko dirbti paprasčiausius darbus. Įsidarbinau valytoja“, – pasakoja ji.

Įsidarbino žymios dizainerės mados namuose

„Po dviejų mėnesių valytojos darbo, pasakiau sau, kad tikrai nenoriu to dirbti visą savo gyvenimą. Taip pasisekė, kad susiradau darbą drabužių parduotuvėje. Pradėjau nuo ganėtinai paprastų prekės ženklų, bet po keletos mėnesių perėjau dirbti į dizainerės Stella McCartney mados namus, kuriose pradirbau net tris metus“, – prisimena mergina.

Garsiosios dizainerės parduotuvėje E. Ruškytė dirbo pardavėjos darbą, tačiau, kaip ji pati sako, jis daug kuo skyrėsi nuo paprastos pardavėjos pareigų.

„Kai dirbi su aukštąja mada, turi mokėti daugybę dalykų. Visų pirma, reikia mokėti su jais bendrauti, kad jie tave prisileistų į savo gyvenimą daug arčiau. Turi apie juos žinoti absoliučiai viską: ką jie mėgsta, ką jie veikia, ką dėvi jos vyras, vaikai. Tokioms pardavėjoms yra keliami labai dideli reikalavimai“, – sako ji.

REKLAMA

Mergina atskleidžia, kad pakliūti į garsiuosius mados namus jai padėjo aktyvumas ir noras dirbti. Anot jos, darbdaviai labai vertina žmones, kurie įdeda daug pastangų ir noro. Paklausus, ar jai nebuvo sunku susitvarkyti su tokiomis sudėtingomis pareigomis, mergina tik nusišypso.

„Aš esu toks žmogus, kuris yra užaugęs kaime. Tikriausiai įsivaizduojate, kaip sunkiai ten reikia dirbti. Mano visos vasaros buvo parduotos, nes dirbdavau su tėvais medelynuose, o jeigu ko nors norėdavau – turėdavau tai nusipirkti pati. Tas noras dirbti pas mane buvo visą gyvenimą“, – atvirai kalba mergina.

Vąšelio galia

Bedirbant prabangiuose mados namuose, E. Ruškytė nuolatos svajojo apie darbą, kuriame ji būtų nepriklausoma. Lemtinga kelionė tapo pirmoji išvyka į Kanus. Pati mergina pasakoja, kad aplankyti Kanus ji norėjo ilgą laiką, taip pat ji žinojo, kad čia moterys išvaizdai ir stiliui skiria tikrai nemažai dėmesio, todėl ir ji nusprendė, kad į savo lagaminą privalu įsidėti kažką išskirtinio.

„Tuo metu ganėtinai populiaru buvo nerti maudymosi kostiumėliai. Pagalvojau, kad galiu pati tokį nusinerti sau. Nuvažiavus ten, paplūdimiuose susilaukiau labai daug aplinkinių dėmesio ir klausimų, iš kur jį pirkau“, – pasakoja pašnekovė.

Po truputį merginai kilo idėja, galbūt verta pabandyti gaminti nertus maudymosi kostiumėlius ne tik sau, bet ir aplinkiniams? Tačiau E. Ruškytė pripažįsta, kad ši jos idėja nebuvo iki galo apgalvota.

„Nertas maudymosi kostiumėlis yra labai nepraktiškas vandeniui. Po truputį perėjau prie to, kad galbūt galima puoštis nertomis suknelėmis. Iš pradžių sukneles nėriau tik sau, bet visada jas vilkėdama susilaukdavau daugybės klausimų ir komplimentų“, – sako ji.

Monake įsikūrusi su mylimuoju

Mergina neslepia, kad bendraudama su daugeliu žmonių, ji atrado ir tikrąją gyvenimo meilę Niko. Nors mergina apie savo asmeninį gyvenimą nėra linkusi kalbėti, ji pripažįsta, kad Monake ji gyvena kartu su savo mylimuoju.

REKLAMA

„Kartu su juo norime, kad mus žmonės įvertintų už mūsų darbus, o ne pagal tai, koks yra mūsų asmeninis gyvenimas. Sutikau savo gyvenimo meilę, draugaujame gražiai, o apie tolimesnius planus dar negalvojame“, – atvirauja pašnekovė.

E. Ruškytė džiaugiasi, kad kartu su mylimuoju jie supranta darbo reikšmę, todėl didžiąją dalį jie praleidžia dirbdami, o laisvalaikį leidžia kartu. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų