Neseniai pagimdžiusi Baiba švyti – tokios gražios dar niekas nematė

Liucina Rimgailė, komunikacijos specialistė, „Liu Patty“ kepyklėlės ir „Liu“ desertinės įkūrėja bei leidykla „Alma littera“ pakvietė į naujos knygos „Saldžios dienos su Liu. Įkvėpimai, darantys mus laimingais“ pristatymo vakarą.

35

Renginyje pasirodė ir grožiu ir šypsena tiesiog spindinti Baiba. 

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liucinos Rimgailės knygos pristatyme – ir grožiu spindinti Baiba

Savo išskirtiniais kulinariniais gebėjimais garsėjanti moteris, prieš trejus metus priklausomybę saldumynams pavertė sėkmingu verslu. Jos įkurtoje desertinėje vyksiančiame knygos pristatyme autorė pasidalino mintimis apie knygos gimimą bei papasakojo apie tai, kas ją įkvepia bei kokią kasdienybę stengiasi kurti sau ir artimiesiems. Debiutinėje L. Rimgailės knygoje skaitytojai ras tiek paprastų, tiek sudėtingesnių receptų, kurie yra skirti ne vien saldaus maisto gerbėjams.

„Mano knyga yra skirta smalsioms ir šiuolaikiškoms asmenybėms, nemėgstančios kasdienybės pilkumos ir bent truputį besidominčioms maisto gaminimu. Ji nėra skirta profesionalams, atvirkščiai – paprastiems, gyvenimu besimėgaujantiems žmonėms“, – sako Liucina Rimgailė.

Renginyje taip pat dalyvavo ir žinomi šalies žmonės: Milisandra Kvarciejūtė-Radzevičienė, Šarūnas ir Laura Mazalai, Sandra Šernė, Diana Vapsvė, Saugirdas Vaitulionis, Arnas Mazėtis ir kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų