Neseniai pagimdžiusi Baiba nustebino parodydama pilvuką: sportas padarė savo

Rugsėjo pabaigoje atlikėja Baiba su vyru Mykolu Serdiuku susilaukė pirmagimio. Sutuoktiniams gimė sūnus, kuriam pora suteikė Antano vardą.

36

Praėjus vos kelioms savaitėms, atlikėja demonstruoja ne tik gerą savijautą, bet ir puikias kūno formas. Socialinėje erdvėje ji pasidalijo asmenuke, kurioje pademonstravo dailų pilvuką. Ir, nors komentatoriai gyrė staigiai sulieknėjusią Baibą, ji kuklindamasi rašė: „Dvi savaitės po gimdymo. Sportas, matyt, padarė savo ir bus lengva grįžti į savo formas. Liko dar keletas kilogramų, bet čia jau menkniekis, palyginus, kokią laimę ir džiaugsmą suteikia mūsų sūnelis“.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai pagimdžiusi Baiba parodė pilvuką: sportas padarė savo

Praėjusią savaitę atskleidė, kelių kilogramų dar norėtų atsikratyt. „Dar 3 kg liko“, – rašė atlikėja.

Viso nėštumo laikotarpiu moteris džiaugėsi puikia savijauta ir net gi neatsisakė pamėgto sporto. Kadangi dainininkės sutuoktinis – kikbokso asas, šia veikla susidomėjo ir ji pati.

Skaičiuodama paskutines nėštumo savaites tv3.lt atlikėja atskleidė, kad treniruočių teko atsisakyti. „Jau per sunku, per didelis pilvas“, – ramiai atsiduso Baiba.

Moteris pasakojo, kad paskutinįjį mėnesį pakito ir mitybos įpročiai. Nors jos kūno formos kalba priešingai, Baiba tvirtina negalėjusi atsiginti kaloringų skanėstų. „Liepos mėnesį buvo užpuolęs saldumynų monstras. Tačiau dabar jau apsiraminau“, – šyptelėjo pašnekovė.

Visgi paaiškėjo, kad dainininkės sutuoktinis – tikras laimės kūdikis. Baiba tvirtino, kad naktimis vyro į parduotuvę parnešti skanėstų nevarinėdavo: „Kol dar turiu galimybę, naktimis mėgaujuosi miegu“.

Tačiau dienomis sutuoktinis imdavosi visų darbų: „Mykolas man labai padeda. Neleidžia net pasilenkti. Jei kas nukrenta ant žemės – atlekia pakelti“.

tv3.lt primena, kad dainininkė ir jos sutuoktinis Mykolas Serdiukas žinią apie nėštumą patvirtino patys. Abiems ši atžala yra pirmoji.

Baiba ir Mykolas susituokė 2014 metų spalį. Prieš vestuves pora romantiškus santykius puoselėjo du metus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų