Neringos Šiaudikytės skandalo pabaiga: nelįsiu kažkam į sėdimąją

Žinia apie grupę „Naujos pupytės“ paliekančią Neringą Šiaudikytę sudrebino pramogų pasaulį. Atlikėja nusprendė pereiti prie solinės karjeros ir prakalbo apie etapą su merginų grupe. Visgi atvirai išsakytos mintys sukėlė skandalą.

43

„Tas nuolatinis ir nepaliaujamas kilogramų ir kūno linijų sekimas yra labai sunkus. Kūno kultas lietuviškame šou versle klesti. Aš jausdavau tokį spaudimą, kad, atrodo, mažai trūko iki depresijos", – prisipažįsta kaunietė. 

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Šiaudikytė prabilo apie patyčias grupėje „Naujos pupytės“: Oksana Pikul pratrūko

Ne vieną plastinę operaciją ar procedūrą pasidariusios grupės merginos Neringai nebijodavo pasakyti – tu per stora, tu netelpi į sceninius kostiumus ir privalai susiimti.

„Mūsų darbas buvo atrodyti patraukliai, tad spaudimas dėl grožio buvo nuolatinis. Todėl mes drąsiai pasakodavome apie grožio procedūras, apie kūno formas, propaguodavome seksualumą. Tuomet apie tave rašo, apie tave rodo televizijoje ir tai yra verslo dalis, tai kelias populiarumą“, – išplatintame pranešime cituojama Neringa Šiaudikytė. 

Atviros mintys ir kirtis supykdė Oksaną Pikul-Jasaitienę. Jos komentarą rasite ČIA.

Visgi atlikėjų konfliktą užbaigė paskutiniai žodžiai, kuriuos Neringa Šiaudikytė išreiškė socialiniame tinkle „Facebook“. Ji tikino, kad prieš tai viešai išplatinta informacija buvo suprasta klaidingai, todėl nusprendė padėti tašką. 

„Nežinau, juoktis ar verkti po tokių reakcijų į mano atvirą interviu. [...] Atsakas ir komentarai verčia abejoti, ar apskritai mes Lietuvoje kalbame lietuviškai, kad išreikšdama save ta pačia kalba dar galiu būti suprasta kažkaip neteisingai.

Manau, kad neverta tuščiažodžiaut visiems komentatoriams, kurie skaitė tik antraštę, patingėjo įsigilinti į turinį ar visai jo neskaitė. Tik patikslinsiu ir nuraminsiu, kad nebuvo nė žodžio pasakyta apie ex koleges, kas galėtų jas įžeisti ar „apdergti“, nei gailiuosi kažko, nei verkiu nei lįsiu kažkam i sėdimąją.

Tai yra praėjęs etapas, apie kurį papasakojau ir be jokių įžeidinėjimų ar priekaištų kolegėms. Turiu teisę būti nuoširdi ir nemeluoti neprarandant pagarbos tiems ,su kuriais aš dirbau. Pasakiau kaip yra“, - rašė moteris.


Rašyti komentarą...
N
Neįtikino
2016-09-20 12:51:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atvirumo, nuoširdumo - nei kruopelės nerasta.Tos vos pražiotos ištemptos lūpos pasitikėjimo nekelia, anaiptol - sudaro įspūdį, kad visąlaik kažką slepia, kažką rezga... . Kažkokia jinai įtartinai nešvari... Niekas jai netinka... Viskuo nepatenkinta...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų