Neringa Šiaudikytė: niekada nebuvau lėkšta, durna blondinė

Neseniai palikusi populiarią merginų grupę „Naujos pupytės“ Neringa Šiaudikytė vėl pasinėrė į solo karjerą ir tikina nė sekundės nesigailėjusi dėl savo sprendimo. Atvirkščiai, sako dabar turinti daugiau laiko sau, kuria ambicingus ateities planus ir tiesiog mėgaujasi muzika, kuri yra tokia pati didelė meilė kaip ir jos sužadėtinis Tomas.

27

„Kiekvienas žmogus svajoja, turi siekių. Vieni svajoja apie namą, vaikus, aš svajoju, kad mano gyvenimas būtų turiningas, noriu visada eiti į priekį. Svajonės yra banalu, svarbiausia kažką daryti.

Tikiuosi, kad man nepristigs jėgų, kad mano gyvenimas nepraeis neprasmingai. Iki šiol įgyvendinau savo tikslus. Didžiosios scenos svajonė man yra pirma ir vienintelė. Noriu būti įvertinta ir gerbiama, ne tik kaip linksmo popso dainininkė. Noriu, kad mano dainos turėtų išliekamąją vertę, kad jas dainuotų ateinančios kartos“, - savo planus pasakoja N. Šiaudikytė.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Šiaudikytė: niekada nebuvau lėkšta, durna blondinė

Moteriai atrodo keista, kad žmonės galvoja, jog išėjus iš grupės pasikeitė jos gyvenimas. Neringa tikina, kad kasdienybėje ji išliko visiškai tokia pati, kokia buvo, o jos darbas ir asmeninis gyvenimas yra du atskiri dalykai. Nors ir paliko grupę „Naujos pupytės“, nuo pop muzikos ji bėgti neketina. Šiuo metu moteris dirba su keliais prodiuseriais ir yra kūrybinėse paieškose.

REKLAMA

„Mano stilius, apranga neatspindi manęs. Niekada nebuvau lėkšta, durna blondinė, kuri gali tik pasipuikuoti drabužiais. Kaip ir madoje yra tam tikri dalykai „ant bangos“, taip ir muzikoje. Man asmeniškai patikti gali daug kas, tačiau tenka derintis prie situacijų. Neketinu savo muzikos keisti kardinaliai. Tiesa, ar tai bus pop elektronika ar kažkas kito, kol kas atsakyti negaliu“, - sako dainininkė.

Pasak jos, yra žmonių, kurie pasišventę šeimai, o ji pati šiuo metu prioritetą skiria darbui ir karjerai. Paklausta apie sužadėtuves su mylimuoju Tomu, dainininkė atsako, jog kol kas vestuvės tik planuose. Moteris sako, kad mylimasis susitaikė, kad jie nebus daugiavaikė šeima, nes tam paprasčiausiai neužtektų laiko.

„Kadangi mano darbas susijęs su scena apie penkis vaikus nesvajoju. Šią akimirką norėčiau daugiau nei vieno vaiko, tai jau būtų pakankamai neliūdna šeima. Bet apskritai tokių dalykų nesuplanuosi.

Kiek Dievas duos, tiek ir turėsim. Šiais laikais svajoti apie daug vaikų sudėtinga, dėl mūsų nesveiko gyvenimo būdo, daug šeimų turi sunkumų pastoti“, - teigia kol kas šeimos pagausėjimo neplanuojanti dainininkė.


Rašyti komentarą...
n
ne blondinas
2016-09-18 22:01:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai pasake,"nebuvau.. ", ji vis dar YRA blondine,su visom is to isplaukianciom pasekmem...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų