Neringa Šiaudikytė susirungs prestižiniame tarptautiniame konkurse

„Dvyliktą dieną esu gimusi. Tikiu, kad šis skaičius man bus sėkmingas“, - po prestižinio tarptautinio konkurso „Kaunas talent“ burtų traukimo ceremonijos VDU Didžiojoje salėje sakė dainininkė Neringa Šiaudikytė.

65

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Neringa Šiaudikytė

Ji dėl pagrindinio atlikėjų varžytuvių prizo susigrums su beveik keturiasdešimt konkurentų iš trijų amžiaus grupių – pagal konkuso taisykles į „Grand Prix“ pretenduoja visi solistai.

N. Šiaudikytės tiesiogine varžove „Kaunas talent“ taps ir televizijos projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi Aistė Tomkevičiūtė. Ji toje pačioje vyriausiųjų grupėje dainuos paskutinė – trylikta.

„Mums matematikos mokytojas mokykloje visada sakydavo, kad trylika yra laimingas skaičius. Prisimenu jo žodžius ir tikiu tuo!“, - sakė atlikėja. Šiandien prasidedančiame „Kaunas talent“ renkamas geriausias ansamblis. Rytoj ir poryt prieš žiuri komisiją, konkurso dalyviams ketvirtadienio vakarą VDU salėje surengusią koncertą, stos solistai. Jie suskirstyti į tris amžiaus grupes, kuriose yra iki 14 dalyvių.

„Norinčiųjų dalyvauti „Kaunas talent“ buvo daugiau nei 100, bet po audio atrankos maždaug pusei kandidatų pateikėme neigiamus atsakymus“, - sakė „Kaunas talent“ direktorė Onutė Žukienė.

REKLAMA

Solistai konkurse iš viso atkils po tris dainas: vieną – gimtąja, o dvi – pasirinkta.

Finalinis koncertas ir nugalėtojų apdovanojimas vyks „Žalgirio“ arenoje lapkričio 23 d.

Per penkiolika metų „Kaunas talent“ yra dalyvavę keli tūkstančiai dainininkų iš 40 valstybių. Šįmet į konkursą atvyko 20 – ies šalių atstovai.


Rašyti komentarą...
k
kokia
2015-11-20 16:27:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
blt. baisi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų