Neringa Šiaudikytė ir Ingrida Kazlauskaitė mėgavosi ekstremaliais žiemos malonumais

Nepalankios oro sąlygos šiemet smarkiai pakoregavo daugelio tradicinių žiemos varžybų planus, tačiau lenktynių „Snow Kayak 2016“ organizatoriai lietui nepasidavė. Šalia Druskininkų „Snow Arenos“ įrengtoje specialioje trasoje šeštadienio popietę dėl geriausiojo vardo varžėsi beveik 200 adrenalino mėgėjų.

7

„Fantastika. Kovojome kaip tik įmanoma. Pirmieji etapai buvo sunkiausi, vėliau gal kitus paveikė įtampa ar jėgų pritrūko, man pavyko gerai startuoti, rasti savo techniką. Turbūt dar naujoko sėkmė prisidėjo, - įspūdžiais dalinosi „Snow Kayak 2016“ nugalėtojas Darius Maciulevičius. - Adrenalino tiek, kad net su trumpikėmis nešalta.“

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalies ekstremalai Druskininkuose varžėsi dėl geriausiojo vardo

Ekstremalų pamėgtos lenktynės baidarėmis kalnų slidinėjimui skirta trasa šiemet vyko jau 5-ąjį kartą. Beveik keturias valandas trukusiose varžybose dėl pagrindinio prizo atskirose grupėse kovojo moterys ir vyrai. Nugalėtojai džiaugėsi laimėtomis atostogomis Italijos Alpėse įsikūrusiame kurorte „Kronplatz”, o antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai - „Snow Arenos“ slidinėjimo abonementais.

REKLAMA

„Be galo nenorėjau, nes nepatinka žiemos pramogos, prieštaravau ir štai - pirma vieta. Sutikau tik todėl, kad ekstremalios varžybos, daug adrenalino, - sakė tauragiškė Toma Griguolaitė, nugalėjusi visas konkurentes moterų kategorijoje. - Visada norėjau pamatyti kalnus, tai dabar išsipildys mano svajonė.“

Lenktynių trasą išbandė ir žinomos pramogų pasaulio atstovės: dainininkės Neringa Šiaudikytė, Ingrida Kazlauskaitė ir „Girls Only“ merginos. Renginio dalyvius ir žiūrovus nuo juoko skaudančiais pilvais namo išlydėjo laidų vedėjas Žygis Stakėnas ir aktorius Audrius Bružas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų