Nepatikėsite: šių faktų apie veiksmo filmų žvaigždę Stathamą tikrai nežinojote

Jasonas Stathamas savo tvirtumą įrodė daugelyje veiksmo filmų, kuriuose pavojingas scenas atlieka be dublerio pagalbos. Nuo seksualios aktoriaus išvaizdos alpsta ne viena moteris.

Savo asmeninį gyvenimą slepiantis aktorius yra paslaptis ne vienam gerbėjui. Atskleidžiame faktus, kurių apie jį, vargu, ar žinojote.

Aktorius gimė šokėjos ir gatvės pardavėjo šeimoje, todėl vaikystėje buvo tvirtai apsisprendęs sekti tėvo pėdomis: domėjosi prekyba. Tačiau laisvalaikį jis leisdavo kovos menų klubuose, o vaikystės draugas, tuometinis futbolininkas, o dabar aktorius Vinnie Jonesas supažindino su futbolu.

Paauglystėje Jasonas susidomėjo dar viena sporto šaka – šuoliais į vandenį, tačiau visas jo gyvenimas pasikeitė, kai jį pastebėjo modelių agentūra. 

Jį atrado talentų ieškotojas, kuris aktoriui pasiūlė tapti „Levi Strauss“ veidu. J. Stathamas yra prisipažinęs, kad jam nepatiko šypsotis fotosesijų metų, bet būtent po šios reklamos filmuotis jį pakvietė režisierius Guy'us Ritchie.

J. Stathamas buvo Didžiosios Britanijos nacionalinės rinktinės narys. 1992-aisias metais pasaulio čempionate, jis užėmė 12-ą vietą. 

Filme „Transporteris“ aktorius visus triukus atlieka pats: kovos scenos, automobilių lenktynės gatvėse. Šiuolaikiniame Holivude tai daro didelį įspūdį.

Jo balsas yra žaidime „Call of Duty“. Tai yra vienas populiariausių šių laikų žaidimas. Seržantas Waters „multiplayer“ režime kalba J. Stathamo balsu. Be to, jis taip pat įgarsino ir Shrike'ą žaidime „Red Faction II“.

Vyras vedė 32-ejų „Victoria’s Secret” modelį Rosie Huntington-Whiteley. 51-erių aktorius su modeliu susitikinėja nuo 2010 metų. Prieš metus pora susilaukė sūnaus, vis dėlto apie asmenį gyvenimą nekalbanti pora visada pabrėžia, kad jų meilei tikrai netrukdo amžiaus skirtumas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų