Kas labiausiai žavi damas? Žinoma, ilgi ranka rašyti prisipažinimai, kuriuos mylimasis nepastebimai įkiša į rankinę, už durų ar į spintelę. Na, ir kas be ko – 160 simbolių trumposios žinutės, kurias brangusis (jau gerokai įkaušęs) siunčia iš baro šeštadienio 3 valandą nakties.

Laikraštis „The New York Post“ cituoja psichologą, kuris teigia, kad trumposios žinutės ir bendravimas socialiniuose tinkluose sukuria „laukimo nuotaiką“. Pikantiškas ir pompastiškas susirašinėjimas įkaitina atmosferą, o užuominomis persmelktas tekstas yra dar geriau nei į darbą atsiųstos gėlės. Aibė nuotraukų „Facebook'e“ kuria intymumą (gal ir netikrą, bet bala nematė), o susirašinėjimas yra jaudinantis, slaptas ir, ne mažiau svarbu, glaustas. Kažkada, seniai seniai, damoms tekdavo laukti kitos dienos pašto, kad gautų savo mylimojo atsakymą, o dabar 40 procentų dailiosios lyties atstovių tvirtina, kad jei atsakymo į savo romantišką SMS negautų iki kito ryto, tiesiog „išsikraustytų iš proto“.

Šiuolaikinės moterys jau neberymo naktimis prie telefono laukdamos to vienintelio skambučio, jos nebesėlina į savo mamos kambarį, kaip paauglystėje, kad pačiuptų laidinį telefoną ir galėtų netrukdomos plepėti juo. Vietoj to jos tiesiog siunčia SMS'us.

Dienraščio apžvalgininkai teigia, kad dabar romantikos moterys ieško socialiniuose tinkluose. Tie laikai, kai taurė „Merlot“ ir romantiška muzika atstojo flirtą, jau praeityje, dabar damos siunčia trumpąsias žinutes, susirašinėja ir susitikinėja virtualioje erdvėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų