Nenutyla spėliojimai dėl „Eurovizijos“ nugalėtojo: Lietuva – TOP 3

Tikri „Eurovizijos“ gerbėjai jau pradėjo spėliones, kas laimės šį konkursą. Įdomu tai, kad lažybose Lietuva patenka į aukštą poziciją.

6

Primename, kad Lietuvai atstovaus grupė „The Roop“.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nenutyla spėliojimai dėl „Eurovizijos“ nugalėtojo: Lietuva – top 3

Anot https://wiwibloggs.com, Lietuva patenka į tikrai aukštą poziciją ir instagrame pasidalijo statistika.

Pasirodžius šiai nuotraukai internautai pradėjo rašyti, kad palaiko Lietuvos pasirodymą. Taip pat teigė, kad jie yra verti nugalėti. Remiantis lažybomis, Lietuvai pranašaujama 2 vieta.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad grupė „The Roop“ šeštadienį iškovojo pergalę nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, o publiką papirko ne tik jų įsimenanti daina, bet ir išskirtinis šokis. 

Dar prieš finalą grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

Ne kartą keitėsi ir grupės narių įvaizdis. Pasirodo, kad už visa tai atsakinga stilistė Glorija Gžimailaitė, kuriai grupės nariai negailėjo gražiausių žodžių. 

„Su ja tariuosi daugiausiai aš, nes man patinka įkišti trigrašį, jausti, kaip aš norėčiau atrodyti, ir kaip ne. Glorija turi labai gerą pojūtį. Pavyzdžiui, kaip pas Mantą atsirado šortai? Jis užsidėjo kelnes ir pasakė, kad viskas gerai, bet reikėtų šortų. Glorija iškart ėmė ir nukirpo“, – besijuokdamas tv3.lt vaizdo konferencijos metu sakė V. Valiukevičius.

„Su tais tiesiog nukirptais šortais – be jokių pagražinimų, neapsiūtais – aš ir pasirodžiau finale“, – pridėjo ir pats Mantas.


Rašyti komentarą...
E
Erikas
2020-02-19 13:25:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pabusk iš 60-tųjų su ta savo Pilvelyte.
Atsakyti
-5

D
Diana
2020-02-19 15:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip A. Pilvelytė tiek patirties turi daug tiek ir balsą gerą. Tačiau ši daina būtų tikusi 2000-2006 metams, o ne 2020 eurovizijai. Nemeluosiu, man pati daina nesudarė įspūdžio, nes vien tik rėkiama buvo. Bet pažiūrėkit į roop milijonines peržiūras skina tuo tarpu Pilvelytės daina socialiniuose tinkluose tik neigiamų komentarų susilaukė
Atsakyti
-4

J
Jo
2020-02-19 14:58:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jums ką .palaukit gegužės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų