Neįtikėtini pokyčiai: „2 Barai“ dalyviai pastebimai atjaunėjo

Jau beveik du mėnesius kartu gyvenantys ir dirbantys populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyviai retai turi galimybę pailsėti ir atsipalaiduoti. Barmenai prisipažįsta – įtemptas darbas bare dienomis ir triukšmingi vakarėliai iki paryčių juos išties vargina. Tačiau atgauti jėgas jiems padeda poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“. Dalyviams buvo suteikta išskirtinė galimybė išbandyti unikalią procedūrą „Mineralų jūra“, kurios stulbinantį poveikį įrodė biomedicinos mokslų daktarė ir šeimos gydytoja Lolita Rapolienė.

6

Netoli Palangos esančiuose Žibininkuose įsikūręs „Atostogų parkas“ projekto dalyviams jau tapo antraisiais namais. Čia jie ne tik jaukiai gyvena, mėgaujasi gamta ir vienas kito draugija, bet ir atsigauna po įtemptų darbų.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtini pokyčiai: ypatinga procedūra pasinaudoję „2 Barai“ dalyviai pastebimai atjaunėjo

Šįkart barmenai turėjo galimybę pasinaudoti išskirtine procedūra „Mineralų jūra“, kurią atliko gydytoja L. Rapolienė. „Bendrai, mineralinis vanduo ir gydomasis purvas jau eilę šimtmečių ir net tūkstantmečių yra taikomi žmogaus sveikatos sugrąžinimui. 69% „2 Barai“ dalyvių patyrė gamtos veiksnių poveikį savo sveikatai“, - sakė gydytoja.

„Pagrindiniai mūsų programos elementai buvo geoterminio mineralinio vandens procedūros ir sapropelio (gydomojo purvo) įvyniojimai. Vandens ir sapropelio procedūrų metu tiesiogiai veikiama oda ir periferinė limfinė bei kapiliarinė apytaka. Sapropelio pagalba gali būti malšinamas skausmas, atpalaiduojami spazmai, mažinamas kapiliarų pralaidumas, mažėja kūno tinimai, gerinama kraujotaka, stiprinamas imunitetas, gerinamas odos atsparumas ir būklė, gerinama nervų sistemos veikla ir kita“, - pasakojo dr. R. Rapolienė.

„Atostogų parke“ ypatingą procedūrą atliekančiai gydytojai realybės šou dalyvių pavyzdys pasirodė itin įdomus: „Dalyvių grupė buvo labai maža, bet įdomi tuo, kad ten jauni žmonės gyveno ypatingomis sąlygomis, visai nesilaikė sveikos gyvensenos principų, tad buvo įdomu, ar geoterminio vandens vonios ir sapropelio procedūros gali pagelbėti šioje situacijoje ir atstatyti sveikatą. Pasirodo, gali!“

REKLAMA

Džiugiais rezultatais dalinosi ir patys projekto dalyviai. Oksana tikino, kad „Mineralų jūros“ programa jai padėjo įveikti vieną didžiausių problemų. „Turėjau didelių problemų su kojų venomis, jos ne tik, kad nepuošia moters, bet ir suteikia daug nemalonių pojūčių. Tai, kad po šios programos aš galiu vėl džiaugtis savo kojomis ir dingo iššokusių venų problemos, mane džiugina. Stebuklai pasirodo įvyksta, ačiū gydytojai už jos teisingus patarimus ir suteiktą galimybę dalyvauti sveikatinimo programoje“, - šypsodamasi sakė Oksana.

Kitai dalyvei, Gabijai, procedūra padėjo įveikti nugaros skausmus. „Labai dažnai kankindavo nugaros skausmai ir niekas man nepadėdavo. Bet po procedūrų nugaros skausmai dingo jau pirmomis dienomis. Pateiktos išvados iš viso pakėlė nutaiką ir suteikė stiprybes kovoti iki finalo. Sveikatos būklė po dešimties dienų lankymosi pagerėjo ženkliai“, - džiaugsmo neslėpė Gabija.

„Barmenams prieš ir po procedūrų kurso mes matavome įvairius rodiklius: kūno sudėtį, kraujo spaudimą ir pulsą, stuburo judrumą, rankų jėgą, odos būklę, bendrą sveikatą ir savijautą, kūno apimtis, poodinių riebalų kiekį ir kita“, - sakė L. Rapolienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų