Neištikimybės drama nesutrukdė Katy Perry ir Orlando Bloomui tapti gražiausia Kanų festivalio pora

Katy Perry buvo pastebėta meiliai bendraujanti su savo vaikinu Orlando Bloomu – pirmą kartą po to, kai pasklido gandų, esą jis jai buvo neištikimas su Selena Gomez.

45

„Teenage Dream“ atlikėja, kuri su 39 metų „Žiedų valdovo“ žvaigžde susitikinėja keli mėnesiai, anksčiau šį mėnesį atsidūrė įsivaizduojamame meilės trikampyje – pasirodė nuotraukų, kuriose aktorius ir Selena įamžinti viename klube.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry ir Orlando Bloomas po neištikimybės dramos atrodė ideali Kanų pora

31 metų Katy ketvirtadienį per „Twitter“ numojo ranka į tą dramą: paskelbdama nuorodą į straipsnį, kurį Orlando parašė žurnalui „Time“ apie savo, kaip UNICEF ambasadoriaus, darbą. Ji taip pat perspėjo savo gerbėjus nekreipti dėmesio į tą „kvailą sąmokslą“ ir pridėjo grotažymę #dontfeedthebeast.

Selena, kuri su Orlando draugai yra daug metų, pademonstravo solidarumą „Twitter“ paskelbdama Katy žinutę ir pridėdama pakeltų rankų jausmaženklį.

O sekmadienį, kai pirmą kartą susitiko po tų gandų pasirodymo, Katy ir Orlando per romantišką pasiplaukiojimą jachta Kanuose įrodė, jog jiems viskas gerai.

Nuotraukose, kurias gavo britų laikraštis „Daily Mail“, Katy ir Orlando atrodo labai įsimylėję. Jie bučiavosi, meiliai bendravo vienas su kitu ir nuo prabangios jachtos denio grožėjosi Prancūzijos Rivjeros vaizdais.

Katy atvyko į Kanų kino festivalį, kur ketvirtadienį turi dainuoti per „amfAR“ labdaros renginį „Cinema Against AIDS“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų