Neblaivi už vairo „pagauta“ influencerė teismo maldavo jos nebausti: nenori važinėtis viešuoju transportu

Viena britų influencerė šią savaitę maldavo teismo neatimti iš jos vairuotojo pažymėjimo, nes kelionės viešuoju transportu „smogtų jai didžiulį smūgį“.

24-erių Kay Holcroft manė, jog jau išsiblaivė, kai sėdo prie savo BMW markės automobilio vairo. Tačiau alkotesteris parodė, kad ji nemenkai viršijo leistiną alkoholio kiekio kraujyje ribą.

Britė savo „Instagram“ paskyroje dalijosi nuotraukomis, kuriose ji užfiksuota gurkšnojanti baltą vyną prabangiame restorane. Kay Holcroft pasakojo, kad išgėrusi nesėdo prie vairo iš karto – ji dar 30 minučių važiavo traukiniu iš Manchesterio iki aikštelės, kurioje paliko savo prabangų „BMW 116D“ sportinį automobilį, ir tik tada pasuko link 1,2 mln. svarų sterlingų vertės tėvų namų.

Pakeliui ją sustabdė policijos pareigūnai, vidurnaktį pastebėję „keistai kelyje manevruojančią transporto priemonę“. Įvertinę, jog nuo merginos sklinda alkoholio kvapas, jie patikrino vairuotojos girtumą alkotesteriu.

Paaiškėjo, kad Holcroft girtumas siekė 56 mikrogramus alkoholio 100 mililitrų iškvėpto oro (56 mg/100 ml). Įstatymų leidžiama riba yra 35 mg/100 ml.

Gynybos advokatas Samas Fixteris teismui sakė, kad jo klientė „nepaprastai gailisi“ ir anksčiau nebuvo bausta už kelių eismo taisyklių pažeidimus.

„Ji dirba apskaitininko padėjėja ir ši byla smogs jai didžiulį smūgį, kadangi mano klientė dabar turės važinėti viešuoju transportu“, – kalbėjo jis.

Vis dėlto, teismas merginos nepagailėjo – teisė vairuoti jai atimta 15 mėnesių. „Kitą kartą išsikvieskite taksi – kainuos pigiau nei teisių praradimas“, – pasiūlė teisėjas.

Kay Holcroft taip pat turės sumokėti 200 svarų sterlingų baudą ir atlyginti 119 svarų sterlingų siekiančias teismo išlaidas.


Rašyti komentarą...
J
Joo
2021-10-09 17:31:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam čia įdomu apie girtuokles kažkur!
Atsakyti
-3

H
Hmm
2021-10-10 09:39:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
116d labai prabangus ir sportinis. Bl dyzelis eilinis nū nebeturi visai ką rašyt
Atsakyti
0

S
Saulius
2021-10-10 10:03:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ant dancio inflirnceriam...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų