Nė metukų nesulaukusi E. Straleckaitės-Daugėlės dukrelė nustebino ypatingu įvaizdžiu

Neseniai sostinėje vykusiame vaikams skirtos parduotuvės atidaryme susirinko daugybė žinomų mamyčių, tarp jų – ir tiesiog spindinti šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė.

23

Žinoma moteris pasirodė ne viena, o kartu su savo praėjusių metų rugpjūtį gimusia dukrele Vakare. Šokėja su dukrele buvo susiderinusios aprangas, o Vakarės galvą puošė ryškus raudonas lankelis.

Mažoji mergytė linksmai pozavo taip pakeldama nuotaiką ne tik savo mamai – besišypsančiai Eglei – bet ir ir kitoms tame renginyje apsilankiusioms žinomoms moterims.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eglės Straleckaitės-dukrelė nustebino mielu įvaizdžiu

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad E. Straleckaitė-Daugėlė su mylimuoju verslininku Justinu Daugėla susituokė dar praėjusių metų vasarį, o visai neseniai šiais metais jiedu dukrelei surengė įspūdingas krikštynas naujuosiuose namuose.

E.Straleckaitė-Daugėlė šventės idėją sugalvojo pati. Jai žiemą labai norėjosi ryškumo ir gaivumo, todėl vienu pagrindiniu dekoracijų akcentu tapo citrinos. „Jų teko nupirkti dešimtis kilogramų!“, – su šypsena anksčiau pasakojo laiminga mama.

„Krikštynų metu Vakarytė buvo rami ir tyli. O mes džiaugėmės ir mėgavomės kiekviena šventės akimirka“, – sakė E. Straleckaitė-Daugėlė. Tiek jai, tiek visiems svečiams išskirtine staigmena tapo aktoriaus Evaldo Leskausko vizitas į šventės vietą. Persirengęs Kalėdų seneliu jis visus krikštynų dalyvius trumpam sugrąžino į vaikystę – žaidimai, eilėraščiai, saldainiai visiems priminė, jog jie pabūti kartu susirinko pirmąją svarbiausių metų švenčių dieną.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų